Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso paziņojis, ka “McLaren” komandai vajadzētu pēc iespējas ātrāk pieņemt lēmumu par jaudas agregāta piegādātāju 2018. gada sezonai, lai pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk uzsāktu gatavošanās procesu.

Sezonas pirmo 10 posmu laikā “McLaren” guvuši 2 punktus un konstruktoru kausā atrodas pēdējā vietā. Neko pozitīvu nesniedza arī Silverstouna, kur Vandūrns palika ārpus labāko desmitnieka, bet Alonso degvielas sistēmas problēmu dēļ finišu nesasniedza.

Gala vārds pieder komandai, bet es ieteiktu viņiem pasteigties, lai esam gatavi uz sezonas sākumu. Es viņus atbalstīšu, neatkarīgi no pieņemtā lēmuma, tomēr jau pēc divām nedēļām ir Ungārijas posms. Tā ir realitāte. Viss pārējais tikai sapņi un ieceres,” uzsver Alonso.

Vaicāts par to, vai “McLaren” varētu atgriezties virsotnē, ja izmantotu “Ferrari” dzinējus, Alonso ir piesardzīgs: “Kas to lai zina? Šobrīd varu tikai minēt. Tomēr ir diezgan skaidrs, kas šobrīd ir komandas vājais posms, tādēļ būtu labi, ja mēs spētu tikt vaļā no šīm problēmām.

Spāņu braucējs arī norādījis, ka tas viss ir ilgtermiņā, tomēr jāatceras, ka nākamais posms Ungārijā varētu būt piemērotāks “McLaren” formulām, tādēļ tajā jāmēģina izvairīties no problēmām un gūt punktus.