Ļoti neveiksmīgu posmu Lielbritānijā aizvadīja “Toro Rosso” komandas braucēji. Abi sadūrās savā starpā, liedzot komandai gūt punktus. Abiem avārijā iesaistītajiem braucējiem ir atšķirīgs redzējums uz situāciju.

Kamerās skaidri redzams, kas notika. Mēs cīnījāmies par pozīciju, dodot viens otram vietu, līdz viena mašīnas vadītājs zaudē kontroli un ietriecas otrā,” stāsta Karloss Saincs. “Žēl, ka tā notika. Ļoti nelabvēlīgs iznākums, tomēr avāriju analizēsim un diskusijas veiksim komandas iekšienē.

Tiesneši par vainīgu atzina Daņilu Kvjatu, liekot krievu braucējam doties cauri boksiem, kā arī piešķirot divus soda punktus, kā rezultātā Kvjats kļuvis par nedisciplinētāko braucēju ar 9 soda punktiem. Turklāt līdz pat oktobrim neviens no tiem nedzēsīsies, kas nozīmē, ka “Toro Rosso” braucējs ir uz riska robežas, jo, sakrājot 12 soda punktus, braucējs saņem diskvalifikāciju.

Es viņu apdzinu 11. līkumā. Protams, ka pēc šāda manevra es nonāku trases netīrajā daļā, kas liek mašīnai slīdēt. Iebraucu lielā ātrumā, tādēļ arī pamatīgi izslīdēju. Ja komandas biedrs neredz, ka slīdu, tad avārija ir neizbēgama,” norāda Kvjats.

Esmu dusmīgs par piešķirto sodu – tiesneši ir teikuši, ka varam sacensties, bet tad notiek kas tāds. Mans brauciens ir sabojāts, viņa brauciens arī, bet tiesneši nolemj mani vēl sodīt. Neizprotu viņu domu gājienu.”

Tikmēr Karloss Saincs piebildis, ka pārāk nepārdzīvo notikušo, jo apzinās, ka šādās situācijās neko darīt nav iespējams, un, braucot pilotu virknei pa vidu, ir jārēķinās, ka pāris reizes sezonā šādas situācijas mēdz gadīties.

1 KOMENTĀRS

  1. Attieksme apmēram tāda – man smadzeņu nav, tādēl visur braucu lielā ātrumā. Un ja ir kāds muļķis, kas nesaprot, kur es slīdēšu vai ietriekšos, un nav no tās vietas laicīgi pavācies nost, tad pats vainīgs 🙂