Maksa Verstapena faktors Beniluksa valstīs ir jūtams – Beļģijas GP organizatori paziņojuši, ka biļešu pārdošana esot tik sekmīga, ka pat uz piektdienu un sestdienu visas sēdvietas ir izpārdotas.

Posma rīkošanas komandas vadītājs Andrē Maess prognozē, ka kopumā nedēļas nogalē trasi apmeklēs aptuveni 250 tūkstoši fanu, kas ir rekords kopš 2001. gada, kad galvenais fanu piesaistītājs bija Mihaels Šūmahers, kurš uzauga salīdzinoši netālu no trases.

Maksa Verstapena faktors turpinās visā tā krāšņumā. Tam ir daudz lielāka nozīme par Vācijas posma izzušanu no kalendāra,” uzsver Maess, kurš sola lielāku šovu kā jebkad, jo šī būs 50. reize, kad Beļģijas GP tiek rīkots Spa trasē.

“F1LV

Neraugoties uz leģendārās trases vēsturisko slavu un popularitāti fanu vidū, Beļģijas Grand Prix pērn cieta zaudējumus 8.62 miljonu EUR vērtībā, bet 2015. gadā tika radīti 6.78 miljonu EUR vērti zaudējumi. Šobrīd Spa trasei ir līgums par F1 posma rīkošanu līdz 2018. gada izskaņai, tomēr sadarbība ar “Liberty Media” esot ļoti laba, tādēļ neesot pamata domāt, ka Spa varētu pamest kalendāru.

Pēdējo gadu laikā ievērojami pieaudzis ar Beļģiju saistītu braucēju īpatsvars. Lai gan zem Beļģijas kalendāra startē tikai Stofels Vandūrns, Nīderlandes pārstāvis Makss Verstapens uzaudzis Beļģijā, kur arī reģistrēta viņa autovadītāja apliecība, bet Lensa Strola māte nāk no Beļģijas, ļaujot jaunajam talantam piedzīvot otro mājas posmu pēc Kanādas GP.

2 KOMENTĀRI

  1. trakajam maksim māmuļa esot no Terra Belgica, un daži pat saka, ka 2 pases – nēderlandiešu un beļģu.
    Nu un no oranžās karalistes līdz Spa jebkurā gadījumā ir tuvs un fikss brauciens, sevišķi ja ar spēkratu, ne velosipēdu brauc.

    Tā ka – lai dzīvo brālīgo R-ģermāņu tautu draudzība! 😀