“Mercedes” komandas pēdējo gadu pārliecinošā dominance ir beigusies. Neraugoties uz to, vairākas spožas Luisa Hamiltona uzvaras un stabils sniegums no Valteri Botasa puses, ļāvis sudraba bultām saglabāt vadību konstruktoru kausā. Īstā cīņa gan vēl tikai priekšā. To uzsver arī komandas vadītājs Toto Volfs.

Esam sasnieguši pusceļu 2017. gada sezonā. Abos čempionātos šobrīd ir līdzsvars. Esam iekrājuši nelielu pārsvaru konstruktoru kausā, taču nedaudz zaudējam braucēju ieskaitē. Tomēr šobrīd tam nav lielas nozīmes – pussezonas čempioniem balvas nepasniedz.

Cenšamies strādāt no nedēļas uz nedēļu, lai sasniegtu maksimumu katrā trasē, to veicot mierīgā un loģiskā ceļā. Par punktiem uztrauksimies vēlāk. Staigājot pa rūpnīcas koridoriem, redzu lielāku enerģiju un apņemšanos kā jebkad. Redzēt savu komandu cīnāmies par titulu ir patiesi iedvesmojoši.

Sezonas pirmā puse gāja kā pa celmiem. Jau no pirmās testu dienas bija skaidrs, ka mūs gaida grūta cīņa ar “Ferrari” un drīz vien zinājām, ka šī sezona kļūs par vienu no čempionāta klasikām. Sezonas sākumā ne vienmēr izdevās atrast pareizos regulējumus, kam sekoja īpaši vāja nedēļas nogale Monako. Tomēr mācīties no sakāvēm ir vieglāk nekā no uzvarām. To izmantojām pilnvērtīgi un atgriezāmies uz pareizā ceļa, turpinājumā demonstrējot ļoti labu sniegumu.

Viens no mūsu komandas lielākajiem trumpjiem ir braucēji. Luiss šogad ir demonstrējis lielisku sniegumu, it īpaši Ķīnā, Kanādā un Lielbritānijā. Uzvara savu skatītāju priekšā deva pamatīgu enerģijas pieplūdumu, ko viņš centīsies izmantot arī turpmāk. Gandrīz katrā nedēļas nogalē redzam viņu, labojot kārtējo rekordu un sasniedzot jaunas virsotnes, pierādot sevi kā vienu no visu laiku izcilākajiem braucējiem. Budapeštā viņam allaž gājis ļoti labi, tomēr viņš lieliski apzinās, ka vēsturiskie panākumi nesniedz garantijas nākotnei. Viss ir atkarīgs no pareizās sagatavošanās, smaga darba un spējas to apvienot īstajā mirklī.

Otrā mašīnā Valteri ir nodemonstrējis somu cīnītāja garu. Viņam ir izcila darba ētika, kas apvienota ar dabas dotu talantu. Veikt komandas maiņu vienmēr ir izaicinoši, tomēr viņam tas ir izdevies godam, arvien pārliecinošāk demonstrējot savu potenciālu. Ir sajūta, ka viņš kļūst labāks katru nedēļas nogali, kļūstot par pilnīgi citu cilvēku, salīdzinot ar sezonas sākumu. Esmu ieinteresēts, kā viņš turpinās attīstīties sezonas atlikušajā daļā.

Tagad laiks doties uz pēdējo posmu pirms vasaras pārtraukuma, kas risināsies Budapeštā. Izbaudījām lielisku nedēļas nogali Silverstounā, bet tagad tas ir vien skaists ieraksts vēstures grāmatās. Viss darbs jāsāk no jauna, sākot ar pirmajiem treniņiem Ungārijā. Mūsu konkurenti būs motivēti grūtai cīņai, ko lieliski apzināmies. Nedzīvojam pašapmierinātībā – darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai paveiktu darbu godam.”