“Ferrari” komandas braucējs Kimi Raikonens atzinis, ka ir apmierināts ar šosezon nodemonstrēto ātrumu, tomēr norādījis, ka rezultāti neatspoguļojot viņa patiesās spējas, un ar tiem somu braucējs nav apmierināts.

Kimi Raikonens kopvērtēju’mā šosezon ar 116 punktiem ieņem 5. vietu, kamēr viņa komandas biedrs Sebastians Fetels ir kopvērtējuma līderis un pārliecinoši pārspējis ledus vīru sezonas pirmajā pusē gandrīz visos statistikas rādītājos.

Neesmu apmierināts ar rezultātiem. Gribu uzvarēt sacīkstes, gribu būt augšgalā visas sezonas garumā, tomēr šogad tas nav izdevies pārāk bieži. Vairākkārt dažādu apstākļu dēļ par nepilnībām nācies dārgi samaksāt. Braukšanas ziņā neuztraucos, galvenais, lai mazās lietiņas sakrīt man par labu,” secina 2007. gada pasaules čempions.

“F1LV

Raikonens arī norādījis, ka plāno startēt F1 tikai tik ilgi, kamēr būs spējīgs to darīt ar mašīnu, kas ir spējīga cīnīties par uzvaru. “Esmu šeit, lai cīnītos par maksimumu. Tas ir vienīgais iemesls. Nekas cits. Nevēlos te vienkārši eksistēt un būt tikai neliela daļiņa no tā visa.”

Viņa konkurents Luiss Hamiltons gan uzskata, ka “Mercedes” ir dažādu ķibeļu un neplānotu pavērsienu dēļ ir zaudējusi daudz vairāk punktu nekā “Ferrari”, tādēļ ir patiesi iepriecināts par to, ka pienācis laiks pauzei, lai komanda spētu sagrupēties un labāk sagatavotos sezonas otrajai pusei.