Matiasa Ekstroma “EKS” komanda veikusi sastāva papildinājumu pirms septembra sākumā gaidāmā pasaules rallijkrosa čempionāta posma Francijā. Komandas ceturtajā mašīnā izdevība tiks dota “Audi” DTM braucējam Niko Melleram.

Pērnā gada komandu čempionu “EKS” sastāvā šogad startē Matiass Ekstroms un Topi Heikinens, kā arī jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš gan tāpat kā Mellers punktus pelna tikai individuālajā ieskaitē.

Pasaules rallijkrosa čempionātam sekoju jau ilgāku laiku un esmu sajūsmā par tur valdošo atmosfēru,” atklāj 25 gadus vecais Mellers. “Gatavojoties 2016. gada DTM sezonai, mēs ar Matiasu noslēdzām derības. Ja es uzvaru, tieku pie vietas “EKS” komandā, ja uzvar viņš, es tīru viņa riepas. Diemžēl zaudēju, tādēļ devos uz Barselonu, lai paveiktu solīto. Laikam padarīju darbu godam, jo man atļāva iesēsties arī Matiasa spēkratā.”

“F1LV

Šīs mašīnas ir neticamas un ātri rada atkarību. Kopš tās dienas mans sapnis ir startēt pasaules rallijkrosa čempionātā, un nu to varēšu piepildīt Francijā. tas ir pamatīgs izaicinājums, bet vienlaikus arī lieliska iespēja sevi apliecināt. Uz Franciju nedošos kā tūrists,” apņēmības pilns ir Šveices pārstāvis.

Pērn Melleram Norisringā izdevās izcīnīt savu pirmo uzvaru DTM čempionātā, bet šosezon sniegums nav bijis tik iepriecinošs un Mellers kopvērtējumā ieņem 14. vietu, kamēr viņa komandas biedrs “Abt Sportsline” sastāvā Matiss Ekstroms atrodas kopvērtējuma vadībā.