Divas uzvaras un trešā vieta ļāvusi “McLaren” protežē Lando Norisam nonākt F3 Eiropas čempionāta kopvērtējuma galvgalī, kamēr viņa galvenie konkurenti nespēja nodemonstrēt konkurētspēju visas nedēļas nogales garumā.

Lieliskus pamatus veiksmīgai nedēļas nogalei Noriss ielika laicīgi, izcīnot uzvaru visās 3 kvalifikācijās. Pirmajā braucienā Noriss veica lielisku startu un noturēja vadību līdz pat finišam, kamēr viņa komandas biedrs Habsburgs startā zaudēja vairākas pozīcijas. Ķīnietis Žou veica pārlieku ambiciozu apdzīšanas manevru, saduroties ar Āronu un Bekmanu, kā rezultātā trasē devās drošības mašīna. Sacīkstēm atsākoties, Džoels Ēriksons centās pārņemt vadību, tomēr nebija sekmīgs. Atzīstama 6. vieta Mihaela Šūmahera dēlam Mikam.

Noriss gan nesaglabāja savu pole position otrajam braucienam, jo atklājās, ka viņš pēc Bekmana saslīdēšanas kvalifikācijā nav pietiekami samazinājis ātrumu, tādēļ tāpat kā vēl 8 sportisti, zaudēja savu labāko apļa laiku. Ilots no pirmās starta vietas ātri iekrāja pārsvaru pār Hjūzu, tomēr Pikē un Mausona kontakts lika trasē doties drošības mašīnai, atstatumu dzēšot. Noriss tā arī nespēja pakāpties augstāk par trešo vietu, tomēr konkurentiem cīņā par titulu gāja vēl grūtāk – Ginters finišēja septītais, bet Ēriksons punktus neguva.

Trešajā braucienā Noriss izcīnīja vieglu uzvaru, kamēr viņa komandas biedrs “Carlin” sastāvā Ferdinands Habsburgs finišēja otrais, izturot Gintera uzbrukumus. Tas ļāvis Norisam iekrāt 11 punktu pārsvaru pār Ginteru, kamēr Ēriksona un Ilota nespēja finišēt punktos attālinājusi abus no cīņas par titulu. Nākamais posms 9. un 10. septembrī risināsies Nirburgringā.

F3 Zandvortas posma rezultāti:
Pirmais brauciens
Otrais brauciens
Trešais brauciens
Čempionāta kopvērtējums