Lai gan “Toro Rosso” komanda pēdējos posmos nav spējusi punktus gūt tik straujos tempos kā sezonas sākumā, tomēr tā saglabā sesto vietu čempionāta kopvērtējumā un, dodoties uz trasi, kur Itālijā bāzētā komanda izcīnījusi savu vienīgo uzvaru, abi braucēji ir apņēmības pilni sasniegt labus rezultātus leģendārajā Moncā.

Daņila Kvjats: “Uzaugu Itālijā, līdz ar to šo zemi ļoti labi pazīstu. Tās ir kā otrās mājas. Kādu laiku dzīvoju Romā un brīvi runāju itāļu valodā, tādēļ allaž esmu priecīgs atgriezties. Šī trase kalendārā atrodas jau ilgus gadus. Aplis ir leģendārs – tajā ir daudz garu taišņu, kas nozīmē, ka te braucam ļoti ātri, bet sacīkstes vienmēr ir aizraujošas. Vienīgais, kas mani apbēdina, ir fakts, ka ‘Parabolica’ līkumā vairs nav grants drošības josla, bet gan asfalts. Tas mazina izaicinājuma devu. Agrāk izbraukšana ārpus trases šai līkumā nozīmēja, ka sacīkstes ir galā. No Moncas man ir daudz patīkamu atmiņu. Vairākas reizes te uzvarēju junioru kategorijās, tomēr ir arī viens negatīvs mirklis, ko neaizmirsīšu – 2014. gadā man plīsa bremžu disks, iebraucot pirmajā līkumā, kas sabojāja manas sacīkstes, liekot palikt 11. vietā. Sākot sacīkstes no pēdējās pozīcijas, spēju ievērojami pakāpties, tomēr tas liedza gūt punktus. Ļoti žēl, jo tas bija tiešām lielisks Grand Prix. Cerams, šogad spēšu radīt jaunas patīkamas atmiņas!

Karloss Saincs: “Itālijas GP nedēļas nogale ir kaitinoša, jo visu laiku gribās pavadīt ēdot picu un pastu, tomēr to nedrīkst darīt, jo ir jāpiedalās sacīkstēs. Ja neskaita to, tad šī būs satriecoša nedēļas nogale. Vienmēr esmu izbaudījis kvēlos itāļu fanus. Jūtu, ka arī man šeit tiek sniegts plašs atbalsts. Man pat Itālijā ir savs fanu klubs, kuru vēlos pasveicināt. Saņemt šādu atbalstu ir nudien patīkami. Man ļoti patīk arī Moncas trase. Es neteiktu, ka tā man ir pati mīļākā, tomēr pieciniekā tā noteikti ir. Galu galā tas ir ātruma templis. Savā F1 karjerā te vēl neesmu guvis atzīstamus rezultātus, tomēr esmu pārliecināts, ka ātrāk vai vēlāk tam ir jānotiek. Ieeja padokā ir īpaša un atšķirīga no citām trasēm – te ir pilns pūlis ar aizrautīgiem līdzjutējiem, kuri sagaida braucējus katru dienu. tas nozīmē, ka pirms došanās uz komandas boksiem aptuveni 5 līdz 10 minūtes tiek veltītas autogrāfu sniegšanai, kas kalpo kā lieliska enerģijas deva visai dienai. Itālijas GP nedēļas nogale parasti sakrīt ar manu dzimšanas dienu. Šogad tā būs piektdienā. Šis ir lielisks veids, kā pavadīt savu īpašo dienu – darot to, ko mīlu no visas sirds, kopā ar komandu, kas pēc visa kopā pavadītā laika ir kļuvusi par manu otro ģimeni.

“F1LV