“Peugeot” nolēmuši turpināt savu rallijkrosa programmu, vēl vairāk palielinot rūpnīcas atbalstu nākamās sezonas FIA pasaules rallijkrosa čempionātā.

Iepriekšējās dienās parādījās informācija, ka Kena Bloka “Hoonigan Racing Division” vienība nākamgad neturpinās startēt World RX čempionātā, kamēr par citām rūpnīcas komandām valdīja neskaidrība.

Peugeot-Hansen boss Kenets Hansens, Foto: Edgars Beļakovs
Peugeot-Hansen boss Kenets Hansens, Foto: Edgars Beļakovs

Nu “Peugeot” rūpnīca paziņojusi, ka nākamajā sezonā palielinās savu atbalstu “Peugeot-Hansen” komandai, turpinot sadarbību arī ar komandas lielāko zvaigzni, deviņkārtējo FIA pasaules rallija čempionāta uzvarētāju, Sebastianu Lēbu.

“Peugeot” uzsver, ka mērķis 2018. gadā būs izcīnīt čempiona titulu, un to viņi cer sasniegt uzlabojot savas mašīnas, un pastiprinot sadarbību ar Hansenu ģimeni, ar kuru veiksmīga sadarbība norit jau ko[s pirmās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas 2014. gadā.

Par savu nākotni oficiāli nav paziņojusi arī “EKS Audi” vienība, kura nesen interneta izsolē pārdeva sev piederošās “Audi S1 RX” Supercar klases automašīnas, tomēr sociālajos tīklos komanda ir apstiprinājusi, ka plānots būvēt jaunas mašīnas.