Meksikas Grand Prix būs īpašs “Force India” komandai – lai gan komandas ceturtā vieta konstruktoru kausā izskatās samērā droša, braucēju ambīcijas apmierināt nav viegli, turklāt tās pieredzējušākajam braucējam Serhio Peresam būs jāstartē savu tautiešu priekšā.

Serhio Peress: “Sacensties mājās man nozīmē ļoti daudz. Tā allaž ir ļoti aizņemta nedēļas nogale gan man, gan visai komandai, tomēr mājās ir redzams, cik vērtīgi ir ieguldīt visu šo smago darbu. Šo nedēļas nogali noteikti izbaudu vairāk kā jebkuru citu gada laikā. Tas ir lielisks posms visiem F1 iesaistītajiem cilvēkiem. Visi Mehiko ir ļoti azartiski un entuziastiski par gaidāmo Grand Prix. Pati trase ir jautra un garās taisnes to padara īpašu. Augstuma dēļ, neraugoties uz augsti noregulētajiem antispārniem, ir iespēja sasniegt iespaidīgus maksimālos ātrumus, bet bremzēšana ir sarežģītāka – sajūtu ziņā trase atgādina Moncu. Esmu ļoti priecīgs startēt savā dzimtenē, savu fanu priekšā. Viņu atbalstam ir milzīga nozīme. Sajūtas ir fantastiskas, redzot lielos Meksikas karogus tribīnēs. Vēlos viņus iepriecināt ar īpašu rezultātu, lai svinības turpinātos.

Estebans Okons: “Sacensties Meksikā ir jautri. Gaidu, ka atmosfēra būs satriecoša. Bija iespēja šo vietu baudīt arī pērn. Pēdējais sektors, kas ved cauri stadionam, ir iespaidīgs. Meksikāņu faniem motorsportam un F1 ir īpaša loma. Viņu atbalsts katrā aplī liek justies īpaši. Trase ir lieliska – tajā var atrast labu ritmu, kā arī atrast iespējas apdzīšanai. Stadiona sekcija ir ļoti zemu un tā sagatavo braucējus pirms garās taisnes. Vairāki īpaši līkumi padara trasi unikālu. Pirmais un ceturtais līkums ir lieliski, lai veiktu apdzīšanu, tādēļ gaidu aizraujošus notikumus tur. Mans komandas biedrs ir meksikānis, tādēļ komandai šis ir īpašs posms. Serhio Meksikā ir ļoti populārs, tomēr ceru, ka arī mani sagaidīs silti, līdzīgi kā pērn. Mums abiem šogad ir bijuši sarežģījumi, tomēr esam tiem tikuši pāri un cienām viens otru. Kopīgi strādājam komandas interesēs, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Ceru, ka to saprot arī fani.