BBC ziņo, ka “McLaren” braucējs Fernando Alonso noslēdzis līgumu ar “Toyota” par dalību 2018. gada Lemānas 24 stundu sacīkstēs.

Jau ziņojām, ka šoziem spāņu braucējs piedalīsies savā pirmajā izturības braucienā – Deitonas 24 stundu sacīkstēs, turklāt viņa vārds tika pieminēts arī Sakirā gaidāmo jauno braucēju testos tieši ar “Toyota”.

Lai gan oficiāli līgums vēl nav noslēgts, tiek vēstīts, ka Alonso startēs ne tikai Lemānā, bet lielākajā daļā WEC čempionāta posmu. Šobrīd līdzīgā situācijā ir jaunzēlandietis Brendons Hārtlijs, kurš apvieno savus pienākumus F1 “Toro Rosso” sastāvā un WEC ar “Porsche”.

Ne komanda, ne pats autosportists nevēlējās komentēt situāciju, vien norādot, ka šobrīd tās ir tikai spekulācijas, tomēr nekad nav noliedzis savu vēlmi uzvarēt Lemānā un Indianapolisā.

Pagaidām gan nav oficiāli apstiprināta arī pašas “Toyota” vienības dalība WEC nākamsezon, kas pēc “Porsche” aiziešanas, kļuvusi par vienīgo rūpnīcas komandu.

Ja abu čempionātu provizoriskie kalendāri tiks apstiprināti, vienīgā posmu pārklāšanās notiks 21. oktobrī, kad risināsies Amerikas GP Teksasā un 6 stundu sacīkstes Fudži traē, Japānā.