1997. gada F1 čempions Žaks Vilnēvs ir pārliecināts, ka viņa tautieša Lensa Strola progresam nepieciešams komandas biedrs, kurš ir lēnāks par viņu.

Viņa sniegums Brazīlijā nebija diez ko iespaidīgs. Viņš gandrīz palika apli aiz komandas biedra. Pēdējos apļos gan Strola riepa izlaida gaisu, tādēļ viņam vismaz bija attaisnojums,” stāsta Vilnēvs.

Nedrīkst arī skatīties tikai uz punktiem – jāraugās uz viņa konkurētspēju, kur īpaši uzlabojumi sezonas laikā nav bijuši. Pa ziemu kaut kas ir noticis, jo citās sērijās Lenss bija ievērojami labāks. Viņam ar to jātiek galā. Varbūt jauns komandas biedrs palīdzētu. Tam jābūt lēnākam. Strolam jāatrod veids, kā būt ātrākajam.

Francijas medijs “Canal+” ziņo, ka “Williams” jau ir vienojušies ar Robertu Kubicu, kurš Abū Dabī pārstāvēs vienību “Pirelli” riepu testos. Potenciālo kandidātu sarakstā joprojām atrodami Pols di Resta, Daņila Kvjats un Paskāls Verleins.

1 KOMENTĀRS

  1. Diezgan pastulbs spriedelējums no Vilnēva puses. Tikpat labi varētu pateikt, ka jānovāc Strola tēvs un viss ģimenes mantojums jāatdod labdarībai. Tad varbūt čalim radīsies motivācija kaut ko sasniegt…
    Bet, ja nopietni, tad vēsture rāda, ka nav tiešas sakarības starp to, vai brauc kopā ar lēnāku vai ātrāku komandas biedru. Ir virkne piemēru, kad viens otrs ‘blatņiks’ ienācis 1.formulā, braucis kopā ar stāriem, mācījies, progresējis un galu galā uzrādījis spīdošus rezultātus. Citiem vārdiem runājot, ja tev ir iekšā, tad ir, ja nav – tad nekad nebūs…