“Pirelli” atcēlusi šonedēļ plānotos riepu testus sakarā ar drošības trūkumu Sanpaulu. Jau vēstījām, ka Grand Prix nedēļas nogalē “Pirelli” darbinieki gandrīz kļuva par laupīšanas upuriem. Testus bija paredzēts aizvadīt otrdien un trešdien ar “McLaren” formulām, kuras vadītu Stofels Vandūrns un Lando Noriss, kurš līdz ar to varēs ierasties Makao uz F3 sacīkšu treniņbraucieniem, kurus iepriekš bija plānots upurēt. Nākamnedēļ Noriss ar “Campos Racing” debitēs F2 čempionātā.

Tāpat itāļu kompānija paziņojusi, ka nākamsezon ultramīkstās riepas nebūs pats mīkstākais pieejamais riepu sastāvs. Vismīkstākās riepas tiks marķētas rozā krāsā, bet to nosaukuma izveide nodota līdzjutēju ziņā starp 3 variantiem – megamīkstajām, ekstrēmi mīkstajām un hipermīkstajām riepām. Nav izslēgts, ka šis nebūs vienīgais jaunais sastāvs nākamsezon.

Noskaidroti arī katras komandas izvēlētie riepu sastāvi sezonas pēdējam posmam Abū Dabī. Kā jau šosezon ierasts, dominējošā vairumā visas komandas izvēlējušās mīkstāko pieejamo ultramīksto riepu komplektu. Konservatīvāko stratēģiju ieturējuši “Renault”, kas uz nedēļas nogali pasūtījuši veselus 4 supermīksto riepu komplektus un ‘tikai’ astoņus ultramīkstos komplektus abiem komandas braucējiem.

Grafiks: Pirelli