“Renault” komandai 2017. gada F1 sezona pagājusi pamatīgā karuselī – veikts ievērojams progress, salīdzinot ar pagājušo sezonu, dota pirmā testu iespēja Robertam Kubicam, piesaistīts talantīgais Karloss Saincs. Bet pat ar visu to šobrīd konstruktoru kausā “Renault” atrodas septītajā vietā četrus punktus aiz “Toro Rosso”, bet divus priekšā “Haas”. Likme ir milzīga – starpība sestajai un astotajai vietai ir aptuveni 13 miljonu USD. Motivācija komandā netrūkst.

Niko Hulkenbergs: “Pati trase ir satriecoša un visa infrastruktūra ap to tāpat. Aplis ir garš, turklāt tiek veikts dīvainā ritmā, tādēļ jāspēj iejusties plūsmā. Katrs līkums te ir atšķirīgs, tādēļ atrast apstākļiem piemērotākos regulējumus būs patiess izaicinājums. Šī ir lieliska vieta, kur noslēgt sezonu – pēdējos 3 gados Abū Dabī neesmu finišējis zemāk par septīto vietu, tādēļ esmu gatavs papildināt savu punktu ražu. Es ar interesi gaidu cīniņu par sesto vietu konstruktoru kausā. Šī trase mums ir piemērotāka par Interlagosu. Šis ir gada pēdējais posms un likmes ir ļoti augstas. Tas kāpina entuziasmu. Dodos uz Abū Dabī ar cerībām uz labu rezultātu, ko vēlāk nosvinēt ar visu komandu.

Karloss Saincs: “Man patīk tas, ka sacīkstes risinās tumsā. Nakts posmi šosezon man bijuši visai labvēlīgi, tādēļ labprāt atkārtotu savu sniegumu. Tā kā Abū Dabī ir gada pēdējais posms, atmosfēra te allaž bijusi lieliska. Visa infrastruktūra ir nevainojama, turklāt sākt sacīkstes saulrietā, bet beigt melnā tumsā ir stilīgi. Pametu Brazīliju ar pozitīvu noskaņojumu, un arvien labāk sāku pierast pie savas formulas. Mērķēju uz punktiem – cīņa komandu ieskaitē būs ārkārtīgi cieša, tomēr esam tai gatavi. Pēdējā laikā nācies apgūt daudz jauna, tomēr uzskatu, ka esmu gatavs cīņai. Pievienošanās rūpnīcas vienībai palīdzējusi man attīstīties sezonas laikā. Turpinu mācīties, tādēļ ceru spert soli uz priekšu Abū Dabī. Protams, vēlos kvalificēties un finišēt labāko desmitniekā. Katrā posmā esam guvuši ko pozitīvu, tādēļ ceru pieturēties pie šīs tradīcijas un pabeigt sezonu ar smaidu sejā.