“Sauber” komanda apstiprinājusi, ka nākamsezon vietu pamatsastāvā saglabās zviedru braucējs Markuss Ēriksons, par kura komandas biedru kļūs šīs sezonas Formula 2 čempions Šarls Leklerks. Prezentēts arī komandas jaunais mašīnas krāsojums.

Jau iepriekš ziņojām par “Sauber” komandas sadarbības uzsākšanu ar leģendāro itāļu autobūves uzņēmumu “Alfa Romeo”. Tā rezultātā “FIAT Chrysler” prezidents Serhio Markione, kura pārziņā ir gan “Alfa Romeo”, gan “Ferrari”, apstiprinājis, ka tās jauno braucēju sistēmas braucējs Šarls Leklerks nākamsezon debitēs F1 čempionātā.

Par Leklerka komandas biedra vietu cīnījās divi braucēji – pagājušā gada GP2 vicečempions Antonio Džiovinaci, kā arī Markuss Ēriksons, kura atbalstītāji līdz šim nodrošinājuši “Sauber” ar nepieciešamo finansējumu dalībai čempionātā. Tikmēr Džiovinaci nozīmēts kā komandas rezerves un testu braucējs.

“F1LV

Komanda šogad piedzīvoja pamatīgas pārmaiņas – Monišas Kaltenbornas vietā par vienības vadītāju kļuva Frederiks Vasūrs, turklāt tika nopietni apsvērta pāreja no “Ferrari” uz “Honda” jaudas agregātiem. Abas puses gan nespēja vienoties, līdz ar to “Sauber” saglabās “Ferrari” dzinējus, kas nākamsezon tiks marķēti zem “Alfa Romeo” nosaukuma.

Vienlaikus ar braucēju sastāva paziņošanu prezentēts nākamā gada “Sauber” krāsojums. Nolemts atteikties no pēdējos gados ierastās zilās krāsas, un turpmāk Leklerka un Ēriksona vadītās mašīnas rotās sarkanie un baltie krāsu toņi.