Trīskartējais pasaules salonautomobiļu čempions Hosē Marija Lopess atgriezīsies Formula E čempionātā, kur debitēja iepriekšējā sezonā. “DS Virgin” rindās Lopess divreiz kāpa uz goda pjedestāla, noslēdzot sezonu devītajā vietā, neraugoties uz Ņujorkas dubultposma izlaišanu izturības sacīkšu dēļ. Vieta sastāvā argentīnietim šosezon gan neatradās, jo par Sema Bērda komandas biedru kļuva Alekss Lins. Tagad Lopesam sniegta otrā iespēja, jo tikai pēc viena posma sadarbības šķīrušies “Dragon Racing” un šveicieša Nīla Janī ceļi. Līgums ar Lopesu noslēgts līdz sezonas beigām. Džeja Penskes vadītā komanda kļuva par vienu no vadošajām komandām čempionāta pirmajās divās sezonas, tomēr pēdējā laikā tās braucējiem arvien biežāk jāsamierinās ar pozīcijām peletona lejasgalā.

Izturības sacīkšu leģenda Andrē Loterers pēc 15 sezonām nolēmis likt punktu savai karjerai Japānā notiekošajam Super Formula čempionātam. Par iemeslu šādam karjeras solim tiek minēta nespēja savienot pienākumus Japānā, Formula E čempionātā, kā arī izturības sacīkstēs, kur pēc “Porsche” aiziešanas no LMP1 klases, Loterers pievienojies privātajai “Rebellion Racing” komandai. 36 gadus vecias Loterers atzīst, ka pēdējos gadus čempionātā piedalījies azarta, nevis naudas dēļ, tomēr turpmāk vēlas vairāk koncentrēties izturības braucieniem. 2017. gadā Loterers pirmo reizi sezonu noslēdza ārpus vadošo piecinieka, bet kopumā Super Formula karjeras laikā izcīnīja 24 uzvaras un čempiona titulu 2011. gadā.

“Force India” apstiprinājusi, ka kanādietis Nikolass Latifi šogad kļuvis par komandas oficiālo testu un rezerves braucēju. 22 gadus vecais Latifi šogad aizvadīja otro pilno sezonu Formula 2 (ex GP2) čempionātā, izcīnot piekto vietu kopvērtējumā. Tiek ziņots, ka Latifi tiks dota iespēja startēt arī vairākās piektdienas treniņbraucienu sesijās, līdzīgi kā pērn Alfonso Selisam. “Force India” redzeslokā joprojām ir GP3 čempions Džordžs Rasels, tomēr komanda vēlas būt droša, ka viņš pieejams ilgtermiņā.