“Tech3 Yamaha” komandas braucējs Jonas Folgers būs spielst izlaist 2018.gada sezonu, lai pilnvērtīgi sakārtotu savu veselību.

Vācietis izlaist arī pēdējos četrus 2017.gada sezonas posmus, kad viņam tika diagnosticēts Gilberta sindroms – ģenētiska slimības, kas piesēja Folgeru pie gultas. Sākotnēji gan tika prognozēts, ka jau uz Ziemassvētkiem Folgers būs vesels un komandas boss Erve Ponšarals bija pārliecināts, ka var rēķināties ar vācieti jau pirmajos janvāra MotoGP testos. Tomēr šobrīd komanda ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka Folgers neatgriezīsies uz 2018.gada sezonu.

“Es joprojām neesmu gatavs kāpt uz MotoGP motocikla.”

Jonass Folgers, kurš spējis izcīnīt uzvaras 125cc, Moto3 un Moto2 klasēs, pērn debitēja MotoGP vienā komandā ar labāko sezonas debitantu Johanu Zarko. Folgera labākais sasniegums pagājušā gadā bija otrā vietā māju posmā Vācijā Saksenringas trasē, kur viņš tikai nedaudz zaudēja sacīkstes uzvarētājam un čempionam Markam Markesam. Viņa vietā pēdējos posmos startēja vairāki braucēji: Kohta Nazane, Broks Pārks un Marks Van der Marks. Šobrīd “Tech3 Yamaha” komanda ir uzsākusi jauna braucēja meklējumus nākamai sezonai.

“Man ļoti žēl to teikt, bet es 2018.gadā nestartēšu MotoGP,” paziņoja pats Folgers. “Es joprojām neesmu gatavs kāpt uz MotoGP motocikla. Es ceru kādu dienu atgriezties un vēlos visiem pateikties par atbalstu.”