“Action Express Racing” ar jaunu veiktās distances rekordu triumfējusi Deitonas 24 stundu sacīkstēs. Filipe Albukerke, Kristians Fitipaldi un Žoao Barbosa ar “Cadillac” pieveica 808 apļus, par mazliet vairāk kā minūti pārspējot savus komandas biedrus no otrās ekipāžas, ko pilotēja Maiks Konvejs, Felipe Nasrs, Eriks Kurans un Stjuarts Midltons.

Ilgāku laiku cīņā par uzvaru iesaistījās arī “Penske” komanda, taču vienu tās ekipāžu pievīla ģeneratora problēmas, kamēr otrai nācās doties boksos pēc kontakta ar sāncenšiem no “Cadillac”.

Sacīkstēs startēja arī divi aktīvie Formula 1 braucēji – Fernando Alonso ekipāža saskārās ar nopietnām bremžu problēmām jau dažas stundas pēc starta, bet sacīkšu turpinājumā tās atkal lika par sevi manīt, turklāt problēmu sarakstam pievienojās arī ķibeles ar gāzes pedāli, kā rezultātā Alonso, Lando Norisa un Fila Hansena ekipāžai nācās samierināties ar 38. vietu, 91 apli aiz uzvarētājiem. Savukārt Lensa Strola pārstāvētā ekipāža tika klasificēta 15. vietā pēc tam kad pārsprāgusi riepa radīja bojājumus mašīnas balstiekārtai.

GTLM klasē dubultuzvaru guva “Ford” ar IndyCar leģendu Skotu Diksonu, Raienu Brisko un Ričardu Vestbruku uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena, bet GTD ieskaitē nepārspēti palika Lamborghini Huracan GT3 pārstāvji Mirko Bortolotti, Franks Perera, Rolfs Ineikens un Riks Brekerss.

REZULTĀTI