Andreass Bakeruds, Foto: Edgars Beļakovs/F1LV
Andreass Bakeruds, Foto: Edgars Beļakovs/F1LV

Matiasam Ekstromam piederošā FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startējošā “EKS” komanda apstiprinājusi, ka tās rindas 2018. gadā papildinās norvēģu autosportists Andreass Bakeruds.

Jau iepriekš ziņojām, ka Matiass Ekstroms nolēmis likt punktu savai DTM karjerai un pilnībā koncentrēties uz startu pasaules rallijkrosa čempionātā. Pērn “EKS” komandas rindas pārstāvēja arī latviešu autosportists Reinis Nitišs un soms Topi Heikinens, tomēr saistības ar abiem braucējiem tika pārtrauktas.

Braukt Matiasa komandā ir patiess pagodinājums. Šo gadu laikā esam lieliski sapratušies un allaž esmu sekojis “EKS” komandas progresam. Kopā ar komandu vēlos spert nākamo soli un cīnīties par titulu,” stāsta Bakeruds, kurš atzinis, ka ar Ekstromu veicis pārrunas jau kopš 2013. gada augusta, un abi gandrīz nonāca pie kopsaucēja uz 2014. gada sezonu.

“F1LV

26 gadus vecais Bakeruds čempionātā startē kopš tā izveides 2014. gadā. Pirmās divas sezonas tika pavadītas “Olsbergs MSE” komandas sastāvā kopā ar Reini Nitišu. Šai laikā Bakeruds izcīnīja 3 uzvaras, bet vēl trīs pievienoja pēdējo divu gadu laikā “Hoonigan Racing Division” rindās.