“McLaren” komanda oficiāli apstiprinājusi, ka no šīs sezonas par komandas sponsoru kļūs datoru ražošanas gigants “Dell Technologies”.

“McLaren” ir pagodināti paziņot, ka noslēgts ilgtermiņa sadarbības līgums ar “Dell Technologies”, kas ir lielākais privāti kontrolētais tehnoloģiju uzņēmums pasaulē,” teikts komandas paziņojumā, uzsverot, ka viņu radītā produkcija palīdzēs arī komandas attīstībai, kā arī simulatora sacīkšu pilnveidošanai.

“Dell Technologies” piedāvātie tehnoloģiskie risinājumi nodrošinās “McLaren” komandas ikdienas procesus, tostarp mašīnas dizainēšanas, ražošanas, telemetrijas un citu sistēmu pārvaldīšanu.

“F1LV

Pirmkārt vēlamies izmantot Formula 1, lai popularizētu mūsu zīmolu Eiropas un Āzijas tirgos, līdzīgi kā pēdējo gadu laikā sadarbojoties ar PGA golfa tūri, kas aizritēja ļoti veiksmīgi. Vairāk nekā 400 miljonu cilvēku skatās F1 katru gadu, no kuriem lielākā daļa dzīvo ārpus ASV robežām. Vairums no viņiem ir ieinteresēti tehnoloģiju attīstībā. Tieši šie cilvēki ir mūsu mērķauditorija,” vēstīts “Dell Technologies”izplatītajā ziņojumā.

Pēdējās sezonas “McLaren” komandai nebija titulsponsora. Šo lomu daļēji pildīja dzinēju piegādātāji “Honda”, kas nodrošināja lielu daļu no sezonai nepieciešamā komandas budžeta.