“McLaren” sacīkšu direktors Ēriks Buljē paziņojis, ka īstais komandas šī gada modelis savu debiju piedzīvos tikai maijā gaidāmajās sacensībās Barselonas trasē, Spānijā.

Mašīnu, ar ko “McLaren” startēja sezonas pirmajos 3 posmos un, kas tiks izmantota mēneša beigās notiekošajā Azerbaidžānas Grand Prix, Buljē raksturo kā attīstītu pagājušā modeli ar citu dzinēju. Kā zināms, pēc 3 gadu sadarbības ar “Honda” šogad “McLaren” apvienojuši spēkus ar “Renault”, kas devis manāmu progresu – oranži krāsotās mašīnas Fernando Alonso un Stofela Vandūrna gādībā sakrājušas 28 punktus, kas ļauj ieņemt 4. vietu čempionāta kopvērtējumā.

Par “McLaren” komandas galveno problēmu sezonas pirmajā pusē kļuvusi nespēja nodemonstrēt atbilstošu ātrumu kvalifikācijas režīmā, kā rezultātā ne Alonso, ne Vandūrnam trešo kvalifikācijas kārtu šogad vēl nav izdevies sasniegt. “2018. gada mašīna dosies uz Barselonu un ceram, ka tā attaisnos uz sevi liktās cerības. Viss rit pēc plāna un visi mērķi konkurētspējas jomā izskatās, ka tiks sasniegti,” piebilst Buljē.

Pirmssezonas testos “McLaren” veica vismazāko distanci no visām 10 čempionātā startējošajām vienībām, kā rezultātā spēkrata debiju nācies atlikt no Melburnas uz Barselonu. Buljē vaicāts, vai viņš ir sajūsmā par to, kas komandu gaida no Spānijas posma, francūzis norāda, ka jebkādas svinības varēs sākties tikai tad, kad komanda nokļūs uz goda pjedestāla un vēlams tā augstākā pakāpiena.

1 KOMENTĀRS

  1. Labi, labi – sagaidīsim to Spāniju un tad redzēsim, cik patiesi būs solītie brīnumi!
    Nu, negrib McLaren nolaisties uz zemes. Negrib. Būtu paskatījušies tepat blakus uz Williams, kas samierinājušies ar likteni un klusi agonē autsaideru pulciņā. Arī taču kādreiz bija vareni un nepārspējami…
    Varētu arī būt, ka šī ņemšanās lielā mērā saistīta ar skaļo uzvārdu ‘Alonso’. Spānim tomēr pielipusi lielā čempiona birka, tāpēc komandai nekas cits neatliek, kā izmisīgi deklarēt, cik smagi viņi strādā un cik tuvu ir panākumu sprādzienam. Tiklīdz superstāra komandā vairs nebūs un paliks divi vandūrna-veidīgie, tā viss klusi nostāsies savās vietās…