Leģendārā Monako Formula 1 Grand Prix ieskauts izsmalcinātais Amber Lounge labdarības pasākums šogad solās būt aizraujošāks nekā jebkad agrāk.

Sākoties piektdien 25.maijā šis luksusa meistardarbs vienmēr ir piesaistījis uzņēmēju, sporta zvaigžņu, slavenību un karalisko ģimeņu locekļu uzmanību. Pasākums sakrīt ar 76. Monako Grand Prix, kurā Airtons Senna uzvarējis sešas reizes. Mūsdienās ir praktiski neiespējami kādam no aktīvajiem pilotiem pārspēt leģendārā brazīlieša rekordu, jo pat četrkārtējam pasaules čempionam Luisam Hamiltonam būtu jāuzvar vismaz vēl četras reizes, lai atkārtotu Sennas sasniegto. Tas pats attiecas arī uz Fernando Alonso un Sebastianu Fetelu.

“F1LV

Ārpus trases lielākā uzmanība pavisam noteikti tiks pievērsta Amber Lounge Monaco 2018, kas šogad atzīmēs savu 15.gadu jubileju. Tradicionālajai modes skatei sekos izsole, kas līdz šim ir piesaistījusi vairāk nekā USD 5 miljonus cēlu mērķu atbalstam. Tas ir vienīgais šovs pasaulē, kurā jaunākos dizaineru vīriešu apģērbus uz mēles demonstrē Formula 1 piloti. Protams, arī neizpaliks bez dāmu šova.

Alessandras Vicedomini izstrādātajā apakšveļā, kuru valkā Eiropas elite, un Ivana Rando Jewel kurpēs modeles piedos īpašu dzirksti pirms Āzijas virtuves labumu baudīšanas piektdienas pasākuma noslēgumā. Sestdienas vakarā būs skatāmi starptautiska līmeņa dīdžeji, dejotāji, saksofonists, bundzinieks un joprojām noslēpumā turēts pasaules slavens dziedātājs. Svētdien Formula 1 piloti un viņu komandas pievienosies pūlim, lai atzīmētu savu uzvaru.

Bez tam būs iespēja arī piedalīties Amber Lounge Slavenību jahtas pasākumā, kas ietver arī divu dienu pieeju sacīkstēm. Korporatīvajiem klientiem interesants piedāvājums ir komandas team building pakete ar iespēju nokļūt ļoti iekārojamajā Paddock Club kopā ar iekļautu helikopteru transfēru no lidostas. Amber Lounge dibinātāja Sonja Irvaina uzsver, ka šeit visi ir VIP un tas ir tieši tā, kā Amber Lounge vienmēr ir bijis.

Šogad pasākuma luksusa partneri būs oficiālie matu stilisti InMann, kuri atbalsta šovu jau 10 gadu garumā, Global Hair & Makup, Zeelander un Herakles, kas nodrošinās izsmalcinātības sajūtu VIP viesiem. Oficiālo džinu piegādās Gin Mare, un viesi varēs baudīt arī Titomirov degvīnu un uzpīpēt arī Smoking Hot šišu.

Irvaina akcentē, ka Amber Lounge ir vienreizēja pieredze, kas būtu jāiekļauj ikviena plānotājā. Tā ir iespēja atpūsties kopā ar Formula 1 pilotiem, slavenībām un VIP klientiem, kā arī baudīt vislabākās maltītes, dzērienus, mūziku un izklaidi. Viņa ļoti priecājas par to, ka Amber Lounge ļauj viesiem baudīt prieku un laimi, sniedzot viņiem neaizmirstamu pieredzi, un arī tajā pat laikā palīdzot piesaistīt līdzekļus Sera Džekija Stjuarta labdarības fondam.

15 gadu vēsturē Amber Lounge ir arī izvērsusies privātu pasākumu rīkošanā, kas ir jauns un aizraujošs bizness Irvainai. “Pasaule ir tik aizraujoša, cik aizraujošu Jūs to padarāt. Mēs esam šeit tikai vienreiz, tāpēc padarīsim šo vienīgo reizi tikpat aizraujošu, cik tā var būt ikvienam, ar kuru mēs saskaramies,” viņa piebilst.

Ja jums ir kārdinājums piedalīties, vēl joprojām nav par vēlu rezervēt aizraujošu nedēļas nogali saulainajā Monako nākamajā mēnesī. Amber Lounge kontakti ir +33 6 07 93 46 25 vai sales@amber-lounge.com. Ar prieku un lielu nepacietību gaidīsim vēl vienu aktivitātēm pārbagātu nedēļas nogali Monako.