Pēc sadursmes Kanādas Grand Prix pirmajā aplī ar “Williams” komandas braucēju Lensu Strolu Brendonam Hārtlijam nācās doties uz slimnīcu, kur viņam tika veiktas vairākas pārbaudes. Ārsti secinājuši, ka “Toro Rosso” braucējs negadījumā traumas nav guvis.

Brendons Hārtlijs trases ātrajā un lēzenajā piektajā pagriezienā centās apsteigt Lensu Strolu pa ārmalu, taču mājinieks neatstāja viņam vietu un Hārtlijs tika iespiests starp “Williams” formulu un sienu. Mašīna palecās gaisā un vēlreiz uztriecās Strola spēkratam, liekot abām formulām aizslīdēt līdz pat sestajam pagriezienam.

Abi braucēji tika nogādāti medicīnas centrā, no kā Strols tika atbrīvots samērā ātri, kamēr Hārtlijam ar helikopteru nācās doties uz tuvāko slimnīcu, lai veiktu padziļinātas pārbaudes. Elektrokardiogrammas testi nekādas anomālijas neatrada, un jaunzēlandietis varēja doties atpakaļ pie komandas.

“F1LV

Pēc sacensībām situāciju skaidroja Lenss Strols: “Man bija labs starts un es ieguvu vairākas pozīcijas. Atradāmies sāns pie sāna ar Brendonu piektā līkuma ieejā. Mazliet zaudēju kontroli pār mašīnu un centos to iztaisnot, tomēr starp mums vairs nebija vietas. Kad atguvu kontroli, mēs saskārāmies un ietriecāmies sienā.Kanādas Grand Prix tiesneši nolēma šo situāciju klasificēt kā sacīkšu negadījumu, līdz ar to neviens sportists sodu nesaņēma.