Pēc drošības mašīnas izbraukšanas trasē 12 apļus pirms Lielbritnānijas GP finiša, līdzjutējiem tika uzdāvināta aizraujoša sprinta sacīkste Silbverstonas trasē. Šajā sprintā Valteri Botass pamazām zaudēja ātrumu saķeres problēmu dēļ un līdz ar to arī līderpozīciju, bet vēlāk izkrita ārpus goda pjedestāla. Uzvaru Silverstonā izcīnīja Sebastians Fetels, bet viņa tuvākais konkurents čempionāta kopvērtējumā Luiss Hamiltons finišēja otrais, kamēr Kimi Raikonens noslēdza Top3.

Cīņas par vadošajām pozīcijām pēc starta turpinājās gandrīz visu pirmo apli – Sebastians Fetels un Valteri Botass tika garām Luisam Hamiltonam, bet Kimi Raikonenu nesadalīja trasi ar britu un “Mercedes” līderis sagriezās trasē, paliekot pēdējā pozīcijā. Vēlāk Kimi Raikonens saņēma 10 sekunžu sodu par šo incidentu, tomēr neskatoties uz to, abi piloti spēja sacīkstes izskaņā kāpt uz goda pjedestāla.

Pēc pirmā boksu apmeklējuma Fetels saglabāja līderpozīciju, sekoja Botass, bet abi “Red Bull“ piloti bija priekšā Kimi Raikonenam, kurš nespēja noturēties trasē “Abbey” līkumā, zaudējot laiku. Vēlāk sekoja aizraujoša divcīņa starp Raikonenu un Maksu Verstapenu, kurš ļoti agresīvi aizstāvēja savu pozīciju.

Markusa Ēriksona avārija lika trasē izbraukt drošības mašīnai, ko izmantoja abi “Ferrari” piloti, lai uzliktu mīkstā sastāva riepas, bet uzdāvinot līderpozīciju Valteri Botasam. Vēlāk drošības mašīna trasē devās vēlreiz – pēc Romēna Grožāna un Karlosa Sainsa avārijas “Copse” līkumā. Tas nodrošināja aizraujošu sprinta sacīksti pēdējos 11 apļos, kuros gan nepaveicās Maksam Verstapenam, kurš transmisijas problēmu dēļ izslīdēja no trases un izstājās.

Lielbritānijas GP rezultāti

Lielbritānijas apļu grafiks