Četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels norādījis, ka startēšana Formula 1 sacensībās ir tikai viņa darbs un tam nevajadzētu noteikt viņa personību.

Protams, F1 ir ļoti liela daļa no manas dzīves, tomēr tā nav pati svarīgākā daļa. Viss ir saistīts, tomēr es nevēlos, lai cilvēki mani uztver tikai kā braucēju. Nejūtos īpaši tikai tā iemesla dēļ, kur es strādāju. Manī ir arī citas puses. Darbs nenosaka manu personību. Tas nav tas, kas es esmu, bet gan tas, ko es daru,” stāsta Sebastians Fetels, kurš uz savu mājas posmu Vācijā dosies kā čempionāta līderis.

Fetels jau izsenis pazīstams kā braucējs, kurš ir ļoti piesardzīgs un nevēlās privāto dzīvi apspriest kameru priekšā. Pat abi viņa bērni, kad dodas uz sacīsktēm, ieņem vietas skatītāju tribīnēs, nevis mediju uzmanības centrā boksos, dzīvojot pilnīgi pretēji savam galvenajam konkurentam titula cīņā Luisam Hamiltonam, kurš labprāt dodas uz dažādiem pasākumiem, izklaidējoties kopā ar slavenībām.

Esmu ļoti laimīgs darīt lietas, kas citiem liekas garlaicīgas. Man tā nav. Izbaudu laiku mājās, pļaujot mauriņu. Ne pārāk labi gatavoju ēst, tomēr ik pa laikam tam pievēršos. Vedu bērnus uz soku, iepērkos, braucu ar metro un autobusu. Manuprāt, ir normāli būt normālam,” savu ikdienu apraksta Fetels.

Esmu sportists, nevis slavenība. Ja kur dodos un cilvēki mani atpazīst, tas ir tādēļ, ka viņi ir ieinteresēti manis pārstāvētajā sporta veidā, nevis tajā, kā ieveidoti mani mati, kādas kurpes man kājās vai tamlīdzīgās muļķībās.