1997. gada Formula 1 čempions Žaks Vilnēvs jau izsenis populārs ar savu skarbo viedokli par notikumiem čempionātā. Par jaunāko Vilnēva ‘upuri’ kļuvis šī gada kopvērtējuma līderis Luiss Hamiltons.

Viņš jauc Formula 1 ar Holivudu. Viss, ko viņš dara, ir mākslīgs. Sociālajos tīklos viņš sevi pozicionē kā Jēzu. Tas kā viņš noliecās pie mašīnas pēc neveiksmes kvalifikācijā atgādina Kristus ciešanas, bet tas, ko viņš teica pēc tam, atgādināja sprediķi uz kalna. Nonācis uz pjedestāla viņš žestikulēja tik dramatiski, ka visi saprata, kurš ir uzsūtījis negaidīto lietu,” komentē Vilnēvs.

“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs gan aizstāvējis savu braucēju, norādot, ka katram ir tiesības izpaust līksmību, kā vien pats vēlās, norādot, ka Hamiltons rīkojas pareizi, atklājot savu viedokli sociālajos tīklos. Volfs arī piebilda, ka Luisam Hamiltonam bija visas tiesības būt sajūsmā, jo slapjā trasē sacīkstēs viņš esot bijis vairākas sekundes aplī ātrāks par visiem, ne tikai pateicoties jaunām riepām, piebilstot, ka cīņa ar Sebastianu Fetelu būtu iespējama arī tad, ja “Ferrari” braucējs nebūtu izslīdējis.