Vakardien presē parādījās informācija, ka septiņkārtējais F1 čempions Mihaels Šūmahers savu rehabilitācijas procesu no smagās galvas traumas turpinās villā Maljorkā, Spānijā, tomēr viņa menedžere Sabīne Kema norādījusi, ka tā neesot patiesība un Šūmaheru ģimene pārvākties neplāno.

2013. gada decembrī Šumahers piedzīvoja smagus savainojumus pēc kritiena slēpošanas kūrortā Alpos. Pēc pusgada komā Šūmahers savu lēno rehabilitāciju turpināja ģimenes mājās Šveicē. Tiek ziņots, ka šobrīd medicīniskās izmaksas sastāda aptuveni 130 tūkstošus EUR nedēļā. Šūmaheru aprūpē 15 cilvēku personāls, tomēr oficiāli paziņojumi par viņa veselības stāvokli presei netiek atklāti.

Par Šūmahera pārvākšanos uz 30 miljonus EUR vērto 15 000 kvadrātmetru lielo īpašumu ar diviem baseiniem, lielu dārzu, helikoptera stāvvietu, kā arī viesu villu, kas iepriekš piederēja futbola kluba Madrides “Real” prezidentam Florentino Peresam sākotnēji paziņoja Andračas pilsētas mēre Katija Ruarača, tomēr šodien izplatīts paziņojums, ka viņa esot pārprasta, visticamāk, valodas barjeru dēļ.

“F1LV

Šobrīd pat nav zināms, vai Šūmaheru ģimene vispār ir iegādājusies minēto villu, tomēr Andračas pilsētas dome norādīja, ka būtu gatava uzņemt jaunos rezidentus un palīdzēt viņiem iekļauties komūnā.