“McLaren” komanda šodien apstiprinājusi, ka par Fernando Alonso aizvietotāju 2019. gadā kļūs viņa tautietis Karloss Saincs, kurš šosezon startē “Renault” sastāvā.

Jau vakardien ziņojām, ka abas puses ir ļoti tuvu līguma noslēgšanai. Brīvā vieta “McLaren” pamatsastāvā parādījās pēc Fernando Alonso paziņojuma par F1 karjeras pārtraukšanu. “McLaren” apstiprināja, ka līgums ar Saincu noslēgts uz vairākām sezonām, tomēr sīkākas līguma detaļas netiek izpaustas.

Esam ļoti priecīgi par Karlosa pievienošanos “McLaren” braucēju sastāvam. Esam sekojuši viņa progresam jau ilgāku laiku un novērtējam viņu kā vienu no spožākajiem jaunās paaudzes braucējiem Formula 1 čempionātā,” pavēstījis komandas vadītājs Zaks Brauns.

Lai gan Karloss Saincs šo sezonu aizvada “Renault” sastāvā, viņu tai ir izīrējusi “Red Bull” komanda. Saincs tika uzskatīts par vienu no galvenajiem kandidātiem uz Daniela Rikjardo vietu “Red Bull” sastāvā, tomēr šobrīd izskatās, ka pie tās tiks Pjērs Gazlī.

Esmu sajūsmā, ka beidzot varu apstiprināt, ka 2019. gada sezonā kļūšu par “McLaren” braucēju. Ko tādu vēlējos jau ilgāku laiku un nu esmu priecīgs par jaunu nodaļu manā karjerā,” stāsta 23 gadus vecais Saincs.

Pagaidām vēl nav zināms, kurš braucējs kļūs par Karlosa Sainca komandas biedru.