Par vienu gadu atlikta FIA pasaules rallijkrosa čempionāta pāreja uz elektrodzinējiem. Pēc sākotnējiem plāniem pārejai bija jānotiek jau 2020. gadā, tomēr termiņš ir atlikts, lai sniegtu vairāk laika autoražotājiem attīstīt savas idejas un plānus.

Sākotnējais termiņš rūpnīcu pieteikumiem uz 2020. gadu noslēdzās trešdien, tomēr nu tas 2021. gada sezonai pagarināts līdz nākamā gada 29. martam.

Ļoti daudz kas ir paveikts šai īsajā laikā kopš mūsu pirmās oficiālās tikšanās 2017. gada jūnijā,” norāda čempionāta promouteru “IMG” menedžmenta vadītājs Pols Belamī. “Ir iecerēts radīt pilnīgi jaunas paaudzes rallijkrosa mašīnu, tādēļ ir vērts paciesties mazliet ilgāk, lai radītu maksimāli labu vidi sacīkstēm. Mēs ticam, ka to iemīlēs gan jauni, gan veci fani. Tas būs aizraujošs papildinājums viņu mīļākajiem pasākumiem.

“F1LV

Jaunie spēkrati būs aprīkoti ar diviem elektriskajiem dzinējiem , monokoka oglekļa šasiju, ko izstrādājusi “Oreca”, kamēr “Williams Advanced Engineering” apgādās komandas ar baterijām. Ražotāji paši būs atbildīgi par pārējām detaļām, tostarp dzinējiem.