“Ferrari” komandas aktīvākais punktu un uzvaru krājējs šosezon Sebastians Fetels paziņojis, ka Kimi Raikonenam tiks atlauts cīnīties par uzvaru Itālijas GP, pat, ja tas traucēs Fetela cīņā par titulu.

Jau reiz viņš startē no pole position, tad domāju, ka viņam tiks atļauts cīnīties par uzvaru. Mūs gaida garas sacīkstes. Viņš vēlās uzvarēt, es arī. Cerams, ka vienam no mums tas izdosies.Sebastians Fetels norādīja, ka, ņemot vērā, ka viņam priekšā ir tikai komandas biedrs, cīņas pirmajā pagriezienā būs piesardzīgākas kā citos gadījumos.

Kimi Raikonens par gaidāmo sacīkšu scenāriju ir pretējās domās: “Komandas iekšienē zinām, ka drīkstam cīnīties. Mums jābūt uzmanīgiem vienam pret otru, bet es neredzu, kā tas varētu ko mainīt. Nedomāju, ka kāds apzināti veiks muļķīgu manevru ar lieku risku sabojāt konkurenta mašīnu.

“F1LV

Somu braucējs arī saglabā reālistisku skatu uz sacīkstēm: “Visa nedēļas nogale līdz šim aizvadīta samērā labi. Apstākļi nemitīgi mainās. Pēc treniņiem bija skaidrs, ka pole position dabūs viena no trim mašīnām. Šoreiz tas biju es, tomēr tas neko daudz nemaina. Galvenais darbs jāpaveic rītdien.

Lasi vēl: Visu laiku ātrākais aplis F1 vēsturē ļauj Raikonenam tikt pie pole position Moncā