Neste World RX of Latvia norisi šogad papildinās dalībnieku parāde, kas ceturtdienas, 13. septembra, vakarā norisināsies Vecrīgā. Parādes sākums plānots Rātslaukumā, kam sekos brauciens cauri Vecrīgai līdz Brīvības piemineklim, kur interesenti varēs klātienē satikt Pasaules RX dalībniekus un latviešu pilotus Jāni Baumani, Reini Nitišu un Arti Baumani, kā arī apskatīt rallijkrosa sacensību auto. Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta devītais posms Neste World RX of Latvia notiks 15.-16. septembrī CSDD Biķernieku Trasē.

“Katru gadu cenšamies paspert solīti uz priekšu, un Neste World RX of Latvia programmā ieviest kādu jaunumu – šogad sacensību krāšņākais jaunums būs dalībnieku parādes brauciens cauri Vecrīgai. Man ir liels prieks, ka dalībnieki ar lielu atsaucību piekrita piedalīties šajā pasākumā – teju visas Pasaules RX komandas un pastāvīgie dalībnieki jau ir apstiprinājuši dalību, un ceru, ka arī Rīgas iedzīvotāji un viesi izmantos šo iespēju – pasaules rallijkrosa čempionāta automašīnas apskatīt mazāk ierastā vidē – ārpus trases.

“F1LV

Pasākums notiks aptuveni divu stundu garumā, tā laikā notiks gan parādes brauciens, gan sarunas ar dalībniekiem, kā arī citas aktivitātes. Apzinos, ka ne visi rallijkrosa interesenti varēs ierasties uz šo pasākumu, tāpēc varu vien uzteikt mūsu sadarbības partnerus LTV un LMT Straume, kas veidos tiešraides translāciju no parādes norises vietas. Tāpat pie Brīvības pieminekļa atradīsies arī Sportland telts, kurā varēs iegādāties mūsu posma fanu atribūtiku, lai jau sestdienas rītā fani CSDD Biķernieku trasē varētu ierasties pilnā ekipējumā!”RA Events un Neste World RX of Latvia direktors Raimonds Strokšs.

Jāpiemin, ka arī F1.LV bloga komanda būs uz vietas Biķernieku trasē visas nedēļas nogales garumā, lai nodrošinātu ekskluzīvas ziņas, intervijas un galerijas pa tiešo no trases un paddoka.

Neste World RX of Latvia dalībnieku parādes sastāvs

 • Jānis Baumanis // Team Stard
 • Reinis Nitišs // SET Promotion
 • Artis Baumanis // Volland Racing
 • Johans Kristofersons – Peters Solbergs // PSRX Volkswagen Sweden
 • Timijs Hansens – Kevins Hansens // Team Peugeot Total
 • Matiass Ekstroms – Andreass Bakeruds // EKS Audi Sport
 • Niklass Gronholms – Timurs Timerzjanovs // GRX Taneco Team
 • Gērlains Čičerī // GC Kompetition
 • Kevins Eriksons – Robins Larsons // Olsbergs MSE
 • Greguārs Demustjē // Sebastien Loeb Racing
 • Olivers Benets

Provizoriskais norises grafiks

18:00     Pasaules RX parādes dalībnieku auto apskatāmi Rīgas Rātslaukumā
18:20     Pasaules RX parādes brauciens Vecrīgā, no Rātslaukuma līdz Brīvības piemineklim
18:40     Pasaules RX dalībnieku tikšanās ar faniem, auto izstāde un citas aktivitātes pie Brīvības pieminekļa
20:00     Pasākuma norises beigas