pirmdien, 26 februāris, 2024
Sākums F1 Vandūrns pametīs ‘McLaren’ vienību sezonas izskaņā

Vandūrns pametīs ‘McLaren’ vienību sezonas izskaņā

0

“McLaren” komanda paziņojusi, ka tās braucējs Stofels Vandūrns pēc 2018. gada sezonas beigām atstās vienību. Vandūrns McLaren sastāvā startē kopš 2017. gada.

Vandūrns komandas jauno braucēju akadēmijai pievienojās 2013. gadā, bet gadu vēlāk kļuva par testu pilotu. 2015. gadā jaunais beļģis izcīnīja pārliecinošu GP2 sēriju titulu, bet pie iespējas debitēt pirmajā formulā tika 2016. gada Bahreinas GP, kad aizstāja savainoto Fernando Alonso. Gadu vēlāk Vandūrns tika pie pilna laika vietas komandā, nomainot karjeru beigušo Džensonu Batonu.

“McLaren” komandas vadītājs Zaks Brauns stāsta: “Mēs esam ļoti pateicīgi Stofelam par viņa smago darbu un uzticību pārstāvot “McLaren”. Viņš ir talantīgs sacīkšu braucējs, ar iespaidīgu panākumu sarakstu junioru karjerā. Mēs esam lepni, ka spēlējām nozīmīgu lomu viņa karjerā, kopš testu braucēja pienākumiem, līdz fantastiskajai debijai punktos Bahreinā 2016. gadā.”

“Ir skaidrs, ka neesam spējuši Stofelam dot ieročus, lai parādītu viņa patieso talantu, bet mūsu attiecības ir parādījušas, ka viņš ir lielisks komandas spēlētājs. Viņa darba ētika ir iespaidīga, viņam ir lieliska reputācija komandas iekšienē, un mēs tiešām izbaudījām darbu ar viņu. Tagad skatāmies nākotnē, un atlikušajos sezonas posmos gan Stofels, gan Fernando mēģinās parādīt labāko sniegumu, un cīnīsies par tik daudz punktiem cik iespējams.”

Brauns arī atklāj ka jau pavisam drīz tiks paziņots nākamās sezonas braucēju sastāvs, jo, kā jau zināms, otrs “McLaren” komandas braucējs Fernando Alonso pēc sezonas beigs savu F1 pilota karjeru.