Pagājušā gada DTM čempionam Renē Rastam izdevies kļūt par pirmo braucēju čempionāta vēsturē, kurš vienā nedēļas nogalē izcīna 56 punktus. Rasts aizvadīja perfektu nedēļas nogali, izcīnot pole position un uzvaru sestdienā, kā arī atkārtojot šo sasniegumu svētdienā.

Pirmajā braucienā Rastam startā izdevās noturēt Gariju Pafetu un Bruno Špengleru sev aizmugurē. Abi aizmugurē esošie braucēji uzsāka spraigu cīņu, kas noslēdzās 14. aplī, kad Špenglers tika garām Pafetam. Rasts pa to laiku jau bija iekrājis pietiekamu pārsvaru. Ar trešo vietu Pafetam gan pietika, lai kopvērtējumā pārņemtu līderpozīciju no Pola di Restas, kurš cīņā par piekto vietu saskrējās ar šīs sezonas debitantu Filipu Engu un sagriezās. “Mercedes” braucējs atkrita uz 11. vietu, bet pēc sava pitstopa nonāca pašā pēdējā vietā un savu punktu krājumu nespēja papildināt. Pēc sacīkstēm di Resta bija ļoti sašutis par Enga manevriem un norādīja, ka austrietis ir pilnībā vainojams sadursmē.

“F1LV

Otrajā braucienā fantastisks starts no piektās pozīcijas padevās Lukasam Aueram. Līdz pirmajam pagriezienam viņš jau bija nonācis visiem priekšā, taču “Audi” pārstāvis Rasts devās iekšmalā un pirmo apli izbrauca kā līderis. Timo Gloks ar agresīvu manevru izspieda Gariju Pafetu un pakāpās uz trešo vietu, bet drīz pēc tam ar pārdrošu mēģinājumu pakāpties uz otro vietu sadūrās ar Aueru, liekot viņa “Mercedes” mašīnai sagriezties. Gloks saņēma sodu, kas ļāva uz otro vietu pakāpties Pafetam. Lēns pitstops pielika punktu viņa goda pjedestāla cerībām. Situāciju izmantoja di Resta, finiša līniju šķērsojot otrajā vietā.

Līdz ar to “Mercedes” braucēju duelī Garijs Pafets šo posmu pamet kā kopvērtējuma līderis, bet tikai divus punktus no viņa atpaliek Pols di Resta. Abu cīņas turpināsies pēc divām nedēļām “Red Bull” trasē, kur uz starta stāsies arī rallija leģenda Sebastians Ožjē, bet pēdējais posms 13. un 14. oktobrī tiks aizvadīts Hokenheimā, kur sezonas ievadā pie uzvarām tika Pafets un Gloks.

Pirmā brauciena rezultāti
Otrā brauciena rezultāti
Kopvērtējums