Šī gada Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs piedalīsies Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta (RallyX Nordic) šīs sezonas pēdējā posmā Tierpē, Zviedrijā.

Nitišs šajā nedēļas nogalē notiekošajās sacensībās piedalīsies Supercar Lites ieskaitē ar latviešu komandas “Sports Racing Technologies” sagatavoto spēkratu, kļūstot par cita Latvijas pārstāvja Vasīlija Grjazina komandas biedru.

“Sports Racing Technologies” komandas vadītājs Ģirts Krūzmanis: “Eiropas čempiona pievienošanās komandai ir labākais, kas varēja notikt mums un mūsu RX2 braucējam Vasīlijam Grjazinam. Jūtu, ka tas sniegs enerģijas un motivācijas lādiņu mums visiem. Kad cilvēki dara ko mīl, turklāt dara to ļoti labi, tad varam kā komanda turpināt doties uz priekšu apkārt visai pasaulei. Reinis Nitišs ir ļoti talantīgs braucējs, taču viņa labākā īpašība ir vēlme pēc ātruma un panākumiem. Mūsu komanda ir būvēta tieši tādā pat veidā. Mēs mīlam uzvaras, tādēļ čempions mūsu sastāvā var tikai palīdzēt. Grjazinam šī būs lieliska iespēja mācīties, taču vienlaikus, kuram gan negribās sacensties ar jauno čempionu!?

Tikmēr jau nākamgad šī čempionāta zvaigznes, visticamāk, redzēsim arī Rīgā. Paziņots nākamā gada kalendārs, kas no 20. līdz 21. jūlijam satur arī posmu CSDD Biķernieku trasē. Sezona tiks uzsākta 19. un 20. maijā Holjesā, kad notiks dubultposms, bet turpinājumā čempionāts dosies uz Dāniju, Somiju, Latviju, Norvēģiju un Zviedriju. Jāpiemin, ka šis vēl ir provizoriskais kalendārs, tādēļ ir iespējamas nelielas izmaiņas.

RallyX Nordic 2019. gada kalendārs

# Vieta Datums
1 Holjesa, Zviedrija 19.-20. maijs
2 Holjesa, Zviedrija 19.-20. maijs
3 Nisuma, Dānija 1.-2. jūnijs
4 Kouvola, Somija 13.-14. jūlijs
5 Rīga, Latvija 20.-21. jūlijs
6 Norvēģija (tiks precizēts) 17.-18. augusts
7 Tierpe, Zviedrija 21.-22. septembris