Deviņkārtējais WRC čempions, kurš iepriekšējā nedēļas nogalē uzvarēja Spānijas rallijā, startēs arī janvārī gaidāmajā Dakaras rallijā Dienvidamerikā, tomēr šoreiz bez “Peugeot” kompānijas atbalsta. Francūzis privātās komandas “PH Sport” sastāvā startēs ar “Peugeot 3008DKR” spēkratu, bet projektu finansiāli atbalstīs “Red Bull” .

Lēbs Dakarā “Peugeot” komandā startēja jau iepriekšējos trīs gadus, tomēr pagaidām francūzim nav izdevies uzvarēt un viņa labākais rezultāts ir 2.vietā 2017.gadā. Pēc “Peugeot” aiziešanas no Dakaras rallijreida, Lēba bijušie komandas biedri Stefans Petransels, Karloss Sainss un Sirils Desprē ir pievienojušies “Mini X-Raid” projektam.

“PH Sport” komanda startēja arī šī gada Dakaras rallijreidā, kad Khalids Al-Kasimi finišēja 6.vietā. Lēbs izmantos 2017.gada “Peugeot” modeli, kuram solīti uzlabojumi no šī gada modeļa versijas.

Sebastiana Lēba pārējā 2019.gada programma pagaidām nav skaidra. Pēc uzvaras Spānijas rallijā francūzis ir atvērts sadarbībai ar “Citroen” un startam atsevišķos WRC posmos, tomēr dalība pirmajā WRC rallijā Montekarlo ir zem jautājuma zīmes dēļ Dakaras rallija un tam sekojošā atjaunošanās procesa, kas nepieciešams ekipāžām. Paralēli arī “M-Sport” WRC komanda, kuru sezonas izskaņā pametīs Sebastians Ožjē, mēģina nolīgt Lēbu uz 2019.gada sezonu.

Savukārt franču prese ziņo, ka pēc “Peugeot” aiziešanas no Pasaules rallijkrosa čempionāta Lēbs apsver iespēju startēt čempionātā privātās komandas sastāvā.