“Red Bull” F1 komandas vadītājs Kristians Horners cer, ka Danielam Rikjardo sezonas atlikušajos divos posmos izdosies tikt pāri lejupejošajai līknei rezultātos pēc vairākiem mašīnas defektiem, kas lieguši austrālietim cīnīties par vērtīgiem punktiem.

19 posmu laikā Danielam Rikjardo astoņas reizes nācies izstāties, turklāt sešas no tām kopš jūlija. Pēc finiša nesasniegšanas Meksikā, kur “Red Bull” braucējs 10 apļus pirms finiša atradās otrajā vietā, Rikjardo sarunās ar medijiem norādīja, ka mašīna ir ‘nolādēta’ un viņš būtu gatavs pēdējos posmos to atdot Pjēra Gazlī rīcībā.

Meksikā viņš piedzīvoja pamatīgu vilšanos. To var saprast, jo viņa emocijas sita ļoti augstu vilni. Situācija bija pārdzīvojumu pilna ne vien viņam, bet visai vienībai. Mēs cerējām uz ļoti vērtīgu dubultuzvaru,” stāsta Kristians Horners.

“F1LV

Uzvaru uzņēmām ar dalītām emocijām – fantastiski, ka Makss aizvadīja tik neticamu braucienu, taču esmu pārliecināts, ka Danielam būtu izdevies nosargāt Sebastianu sev aizmugurē atlikušajos apļos. Viņa dusmas var saprast. Ceru, ka šis tumšais mākonis virs viņa galvas tiks aizdzīts uz pēdējiem diviem posmiem.

Vaicāts par to, vai viņaprāt Rikjardo šobrīd varētu nožēlot pāreju uz “Renault” rūpnīcas komandu, Horners norāda: “Tikai Daniels var atbildēt. Nav jēga par to lieki diskutēt – viņš pieņēma savu lēmumu un ir apmierināts ar to. Viņš brauc konkurētspējīgā mašīnā, ar ko izcīnīja pole position, tomēr ir redzams, kur ir šī komanda, kamēr otra nometne ir divus apļus tālāk.