Pienācis brīdis, kad sienas kalendāros atšķirts pēdējais atvērums, bet adventes vainagos iedegta pirmā svecīte. Tas nozīmē tikai vienu – straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētku laiks. 24. decembra gatavošanās procesa neizbēgama sastāvdaļa ir skraidīšana pa veikaliem, lai atrastu dāvanas saviem tuvākajiem. Esam nolēmuši palīdzēt, apkopojot sarakstu ar aizraujošām dāvanām, kas varētu iepriecināt Formula 1 līdzjutējus.

Adrenalīna meklētājiem

Lielisks veids, lai sajustos kā nākamais Hamiltons vai Fetels, ir brauciens ar kartingu. Aizraujoša izklaide, kas piemērota visdažādākā vecuma cilvēkiem jebkurā gadalaikā. Kartinga haļļu skaits Latvijā strauji aug, tādēļ izvēle ir ļoti plaša, sākot ar Ātruma cilts kartinga halli pie CSDD Biķernieku trases un Preses nama kartinga halli pašā Rīgas centrā, kā arī ārpus galvaspilsētas robežām Ropažos esošajā modernajā Sporta kompleksā 333.

Ja ir vēlme pēc pieredzes pie sacīkšu auto stūres, lielisks sākums būtu izbrauciens ar sacīkšu simulatoru vai drošas braukšanas kursa nodarbību, taču, ja budžets atļauj, tepat Biķernieku trasē ir iespēja baudīt adrenalīnu pie “Ferrari” un “Lamborghini” stūres, kā arī sēžot F3 formulā.

Foto: Sporta Komplekss 333

Kvēlajiem līdzjutējiem

“F1LV

Īstus autosporta mīļotājus noteikti iepriecinās arī iespēja vērot sacensības klātienē. Lielākā Latvijas rallija notikuma – Rally Liepāja biļetes vēl nav nonākušas tirdzniecībā, taču uz tepat Biķernieku trasē 14. un 15. septembrī notiekošo Neste World RX of Latvia biļetes jau nonākušas tirdzniecībā. Šobrīd par samērīgu cenu ir iespēja iegādāties biļetes arī uz gaidāmo MotoGP un Formula E sezonu posmiem, kamēr biļetes uz Formula 1 sacensībām izdevīgāk par čempionāta oficiālo mājaslapu var iegādāties bookf1.com mājaslapā.

Grāmatu mīļiem

Par autosportistu gaitām pēdējo gadu gaitā sarakstītas vairākas aizraujošas biogrāfijas. Kas patiesībā notika aiz kamerām starp Marku Vēberu un Sebastianu Fetelu? Kā Džona Batona entuziasms palīdzēja viņa dēlam? Šogad šo kolekciju papildinājusi Kari Hotakainena sarakstītā grāmata “The Unknown Kimi Raikkonen“, atklājot ļoti privātas detaļas par klusā soma dzīvi.

Tehnikas mīļotājiem plauktiņā noteikti atradīsies vieta Adriana Ņūvija sarakstītajai “How to Build a Car”, kā arī reportiera un bijušā mehāniķa Marka Prīstlija “The Mechanic: The Secret World of the F1 Pitlane“. Satriecošu ieskatu sporta veida impērijas radīšanā sniedz Toma Bauera skatījums uz bijušo F1 ‘diktatoru’ Berniju Eklstonu grāmatā ‘No Angel: The Secret Life of Bernie Ecclestone‘.

Jaunākajai paaudzei

Arī bērniem ir iespēja spēlēties ar F1 tematiku saistītām rotaļlietām. No dažādiem F1 lego komplektiem līdz sacīkšu mašīnu modelīšiem un pat gultas spilveniem ar mīļākā braucēja raksturīgo mašīnas vai ķiveres krāsojumu. Mūsdienās sacīkšu formulas formā var dabūt pat zobubirsti!

Saldumu mīļiem

No zobubirstēm pie kā pilnīgi pretēja – kas gan būtu svētki bez gardumiem? Ļoti interesantu pieeju šokolādes konfekšu pārdošanā radījis uzņēmums “Racingchocs“, gardumus noformējot atbilstoši vadošo motorsporta braucēju ķiveru krāsojumam. Kas garšīgāks – Maksa Verstapena vai Valentino Rosi ķivere? Tikai viens veids kā to noskaidrot!

https://www.instagram.com/p/BpxJ_7MFeiK/

Enerģijas tīkotājiem

Ja šokolāde vien nesniedz nepieciešamo enerģiju, miegainākajiem svinētājiem lieliski noderēs “Super Veloce” inovatīvā pieeja kafijas automātu ražošanā. Automašīnas dzinējs vai kafijas automāts? No pirmā skata nemaz nav tik viegli pamanīt atšķirību.

Foto: Super Veloce

Gaidot 2019. gadu

Ziemassvētki ir laiks, kad paskatīties uz gada laikā paveikto un raudzīties nākamā gada virzienā. Tam palīdzēs Formula 1 2019. gada kalendārs, kas katru mēnesi ļaus tā īpašniekam baudīt čempionāta spilgtākās mašīnas un personāžus.

Ar F1 it visur

Kurš gan vismaz reizi nav citējis leģendāro Kimi Raikonena frāzi “Lieciet mani mierā. Es zinu, ko daru.“? Amizanti, interesanti, nostaļģiski un informatīvi apģērbi un aksesuāri radīs smaidu katram F1 mīļotājam, varbūt pat tikpat platu smaidu kā Danielam Rikjardo!

Foto: WTF1 shop

Cerams, ka šīs idejas palīdzēs vieglāk atrast dāvanu idejas un iepriecināt mīļotos cilvēkus ziemas saulgriežos. Ja esi pamanījis interesantu ar motorsporta tematiku saistītu dāvanu, kas nav atrodama šai sarakstā, padalies ar to raksta komentāros vai F1.LV sociālajos medijos ‘Facebook‘ un ‘Twitter‘.