“McLaren” komanda nākamā gada Indianapolisas 500 jūdžu braucienā piedalīsies ar “Chevrolet” markas dzinējiem, nevis “Honda” ražojumiem, kas palīdzēja Fernando Alonso piedalīties šajās sacīkstēs pirms diviem gadiem.

“Honda” un “Chevrolet” ir divi vienīgie dzinēju piegādātāji IndyCar čempionātā, tomēr “McLaren” sadarbība ar japāņu ražotājiem neizrādījās veiksmīga pēc trim bezcerīgām sezonām F1, kā arī Alonso pirmajā mēģinājuma Indy 500, kas noslēdzās ar dūmojošo dzinēju.

Toreiz gan par uzvarētāju kļuva cits “Honda” pārstāvis Takuma Sato, kamēr pērn Indianapolisā triumfēja “Penske” komandas braucējs Vils Pauerss, kura mašīna aprīkota ar “Chevrolet” motoru.

“F1LV

Divkārtējais Formula 1 čempions Fernando Alonso komentējis situāciju: “Iespēja startēt ar “Chevrolet” dzinēju nozīmē, ka novietojam sevi pašā labākajā pozīcijā, lai cīnītos par vadošajām vietām. Pagājušajā nedēļā guvu pieredzi ar “Chevy” dzinējiem, kopā ar Džimmiju Džonsonu aizvadot NASCAR testus un man patika. Izdevība piedalīties Indy 500 ir pagodinājums, tādēļ jūtos lepns būt par daļu no “Chevrolet” vienības.