Austrijas “STARD” vienība, kuru pārstāv Jānis Baumanis, paziņojusi, ka būvē jaunu Supercar klases mašīnu dalībai 2019. gada FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā.

Aizvadītajā sezonā Baumanis “STARD” vienības sastāvāizcīnīja 9. vietu kopvērtējumā, kas ir augstākais rezultāts no komandām, kurām nav saistības ar rūpnīcām.

“STARD” plāno vēl vairāk uzlabot savas pozīcijas ar jaunu mašīnu 2019. gadā, stāsta komandas izpilddirektors Mihaels Sakovičs: “Mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātiem šajā gadā. Es domāju, visi gaidīja lielāku atstarpi no privātajām komandām līdz rūpnīcu vienībām. Mēs esam pierādījuši, kaar pareizu uzlabojumu daudzumu, pareizu attieksmi un pēdējos gados iegūto pieredzi ir iespējams samazināt atstatumu līdz priekšā esošajiem. Salīdzinot ar pērno sezonu, esot ar to pašu braucēju un mašīnas šasiju, mēs esam krietni uzlabojuši rezultātus šogad.”

“F1LV

“Mēs šobrīd izstrādājam jaunu mašīnu, kas būs efektīvāka izmaksu ziņā un vieglāk lietojama klientu komandām. Tajā pašā laikā mēģinām veikt vairākus uzlabojumus komandā, neizjaucot sevi pierādījušo un veiksmīgo filozofiju. Mēs ceram vēl vairāk uzlabot mūsu pasaules čempionāta augstākā līmeņa, klientiem draudzīgo, izmaksu efektīgo un uzticamo Supercar mašīnu.”

Tikmēr komandas boss Manfrēds Štols stāsta, ka ir plāns turpināt sadarbību ar Jāni Baumani, kurš komandu pārstāv jau pēdējos divus gadus. Štols uzsver, ka starp viņu un Baumani ir izveidojusies ļoti laba sadarbība, kā arī Latvijas autosportists ir ļoti progresējis šo gadu laikā.