Mihaelam Šūmaheram 4.janvārī ir dzimšanas diena un septiņkārtējā pasaules čempiona ģimene ir paziņojusi, ka ‘svinēs viņa uzvaras, rekordus un panākumus’, atzīmējot vācieša 50 gadu jubileju.

Šūmahers 2013.gadā slēpošanas incidenta laikā guva smagas galvas traumas un kopš tā laika vairs nav publiski redzēts. Bijušais “Ferrari” pilots tiek ārstēts savās mājās Šveicē, bet par viņa atveseļošanās procesu ir zināms ļoti maz.

“Jūs varat būt droši, ka viņš tiek lieliski aprūpēts,” paziņoja viņa ģimene, izmantojot Šūmahera oficiālo Facebook kontu. “Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu viņam. Lūdzu, saprotiet, ka mēs izpildām Mihaela vēlmes, vadāmies pēc viņa principiem un tik delikātā lietā, kā veselība, visu informāciju paturam privātu.”

“F1LV

“Es regulāri sazinos ar (Šūmahera sievu) Korīnu un pilnībā atbalstu ģimenes lēmumu,” paziņoja F1 sporta direktors Ross Brauns. “Mihaels vienmēr ir bijis noslēgts cilvēks un sargājis savu privāto dzīvi no svešām acīm. Arī viņa ģimene vienmēr ir atbalstījusi šo lēmumu.”

Ceturtdien, 4.janvārī Šūmahera ģimene prezentēs oficiālo Mihaela Šūmahera lietotni (Official Michael Schumacher App), kas kļūs par ‘virtuālo muzeju’ Šūmahera karjeras sasniegumiem.