Foto: FIA European Formula 3 championship

Septiņkārtējā pasaules čempiona Mihaela Šūmahera dēls Miks ir pievienojies “Ferrari” jauno pilotu akadēmijai, neoficiāli atzinuši vairāki komandas pārstāvji.

19 gadus jaunais Šūmahers, kurš pērn kļuva par Eiropas F3 čempionu, gatavojas Formula 2 sezonai “Prema” komandas sastāvā, bet par Mika padomdevēju jau iepriekš kļuva Nikolā Tods, kuram vēsturiski ir ļoti cieša sadarbība ar “Ferrari” komandu.

“Ferrari” komanda nav oficiāli apstiprinājusi vienošanos ar Miku Šūmaheru. Arī Mika Šūmahera personīgā menedžere Sabīne Kema pagaidām nekomentē šīs ziņas.

“F1LV

Kā daļa no darījuma būšot arī divi testi ar “Ferrari” Formula 1 mašīnu. Atgādinām, ka sezonas laikā F1 komandas var aizvadīt divas testu dienas ar pilotiem, kas nav aizvadījuši vairāk kā divus Grand Prix posmus savā karjerā.

Jāpiebilst, ka šobrīd “Ferrari” akadēmijā ir tādi piloti, kā brits Kalums Ilots (GP3 sacīkšu uzvarētājs 2018.gadā), Markuss Ārmstrongs (finišēja piektais Eiropas F3), ķīnietis Guanju Žu, krievs Roberts Švarcmans, brazīlietis Enzo Fitipaldi, francūzis Džuliāno Alezī, itālietis Antonio Fuoko. Divi no šīs akadēmijas esošajiem biedriem šaja sezonā startēs Formula 1 čempionātā: Antonio Džiovinaci un Šarls Leklērs.