Džensons Batons uzskata, ka “Ferrari” šīs sezonas pilots Šarls Leklērs varētu piespiest Sebastianu Fetelu aizdomāties par savu nākotni un turpmāko karjeru Formulā 1.

Pēc izcilas sezonas “Sauber” sastāvā Leklērs “Ferrari” komandā ir nomainījis Kimi Raikonenu, bet viņa komandas biedrs Sebastians Fetels aizvadīja nestabilu sezonu, zaudējot cīņā par čempiona titulu.

“Sebastianam atmosfēra “Ferrari” noteikti ir pavisam atšķirīga nekā tā bija “Red Bull” komandā,” skaidroja Batons, kurš uz jauno sezonu ir pievienojies “Sky Sports F1” komandai TV eksperta lomā. “Itāļu komandā noteikti ir lielāks psiholoģiskais spiediens, redzēsim, kā viņš ar to tiek galā šogad. Kad Daniels (Rikardo) 2014.gadā ienāca “Red Bull” komandā, viņš spēja Fetelu izkonkurēt. Ja Šarlam to izdosies izdarīt šogad, tad Sebastians būs nopietna lēmuma priekšā – kurp doties un ko iesākt…”

“F1LV

Batons uzsvēra, ka Sebastians Fetels ir ‘neticami talantīgs pilots un super-ātrs, taču, ja prāts ir nodarbināts ar ko citu, tad var aizmirst par rezultātu’.

Foto: Sauber F1 team

Šarls ir ļoti vienkāršs, laimīgs un relaksēts puisis, kas noteikti savilks ap sevi visu komandu…

“Šarls ir ļoti vienkāršs, laimīgs un relaksēts puisis, kas noteikti savilks ap sevi visu komandu,” turpināja Batons, kurš pērns kļuva par Japānas Super GT čempionu. “Tas var negatīvi ietekmēt otru komandas pilotu.”

Izšķirošs gads arī Maksam

Arī Maksam Verstapenam gaidāmā sezona būs ļoti svarīga, jo “Red Bull” komanda pāriet uz “Honda” dzinēju izmantošanu, kas pagaidām ir liels nezināmais.

“Makam šis gads būs sarežģīts, jo viņš visu laiku grib progresēt un kustēties uz priekšu,” atzina Batons. “Viņš iekāpa “Red Bull” formulā un uzvarēja jau pirmo sacīksti. Šogad viņam būs svarīgi saglabāt virzību uz augšu un tas nozīmē – sākt cīņu par čempiona titulu. Ja tas nenotiks, tad domāju, ka viņš sāks uzdot eksistencionālus jautājumus par savu nākotni komandā.”