Šosezon Vācijā notiekošajās salonautomobiļu sacensībās ADAC GT Masters dalībnieku loku papildinājis Fetels. Tas gan nav četrkārtējais Formula 1 čempions Sebastians, bet gan viņa jaunākais brālis Fabians.

Turklāt Fetels jaunākais pievienojies “HTP Mercedes” komandai, neraugoties uz to, ka Sebastians pēdējos gadus tieši “Mercedes” dēļ nav spējis papildināt savu titulu kolekciju.

20 gadus vecais Fetels savu pirmo sezonu profesionālajā autosportā aizvadīja 2017. gadā “Audi TT” čempionātā, kur sezonas kopvērtējumā tika izcīnīta 9. vieta. Pērn Fabians aizvadīja vairākus posmus “Lamborghini Super Trofeo” čempionātā.

“F1LV

Fabians aizvada tikai savu trešo sezonu motorsportā, tomēr viņš atstāja lielisku iespaidu par sevi pirmssezonas testu braucienos. Viņš ir talantīgs, ambiciozs un ar lielu vēlmi mācīties. Tās ir galvenās īpašības, kuras nepieciešamas, lai gūtu labus panākumus augstās raudzes ADAC GT Masters čempionātā,” uzsver komandas vadītājs Norberts Brukners.

Fetels startēs vienā ekipāžā ar bijušo Eiropas F3 braucēju un “Audi TT” čempionu Filipu Elisu.

Februārī tika paziņots, ka Luisa Hamiltona pusbrālis Nikolass startēs BTCC čempionātā, līdz ar to abu pēdējās dekādes titulētāko F1 braucēju ģimenes locekļi spēruši nopietnus soļus savas autosporta karjeras attīstībā.