“Williams” tehniskais direktors Padijs Lavs ir “paņēmis atvaļinājumu” un uz pirmo posmu Austrālijā nedosies, ziņo komanda.

Grūvā bāzētai komandai padevās ļoti sarežģīta starpsezona un vienība nespēja sagatavot mašīnu pirmajiem testiem Barselonā, trasē dodoties tikai trešajā dienā. Vēl testu laikā Padijs Lavs šo situāciju komentēja stoiciski, norādot, ka “Williams” ‘zaudē kā komanda’ un vainīgais netiks meklēts. Neskatoties uz to Lavs ‘personisku iemeslu dēļ’ ir paņēmis atvaļinājumu no Formula 1.

Pagaidām nav skaidrs, kā tas ietekmēs tehniskā speciālista, kurš iepriekš strādāja “Mercedes” komandā, nākotni. Turklāt, pievienojoties “Williams” vienībai, Lavs kļuva par komandas līdzīpašnieku.

Pagājušā sezona komandai bija sliktākā tās pastāvēšanas vēsturē – vienība finišēja pēdējā vietā Konstruktoru kausā. Arī šis gads nesola labākus rezultātus, lai gan mašīnai tika veikti pamatīgi uzlabojumi un tiek izmantota pilnīgi jauna aerodinamiskā pakete.

Papildus tam “Williams” vienībai pirms Austrālijas posma būs jāveic izmaiņas tehniskajos parametros, jo FIA nav mierā ar netradicionālo aimugures skata spoguļu risinājumu un priekšējās balstiekārtas risinājumu, kur pārsniegts atļauto kustīgo saistelementu skaits.