Sebastians Fetels pēc Austrālijas GP atzina, ka “Ferrari” Melburnas trasē bija krietni mazāka saķere nekā tas bija ziemas testos Barselonas trasē, kur Maranello vienība bija ātrākā.

“Ferrari” uz Austrāliju ieradās kā favorīti, tomēr Luiss Hamiltons bija ātrākais visās trīs treniņu sesijās un uzvarēja arī kvalifikācijā, kur viņa pārsvars pār Fetelu bija 0,7 sekundes. Sacīkstes laikā Fetels gan spēja turēt Hamiltona tempu, kamēr Botass veidoja atrāvienu. Pēc boksu apemklējuma Fetela ātrums kritās un viņu apdzina arī “Red Bull” līderis Makss Verstapens. Finišā Fetels bija 4.vietā – 57 sekundes aiz uzvarētāja Botasa.

“Es teiktu, ka lielākā atšķirība no testiem bija saķeres trūkums šeit Melburnā,” pēc finiša komentēja Fetels. “Bet, ja esmu pavisam godīgs, tad man jāsaka, ka saķeres bija ļoti ievērojami mazāk. Man nebija tās pārliecības par mašīnu, kas bija testos, tā nedarīja to, ko es vēlos. Atsevišķos brīžos bija snieguma uzplaiksnījumi un atsevišķos līkumos es sajutos ļoti labi, tācu lielākā daļā trases tā nebija. Tieši tādēļ mēs bijām lēnāki par konkurentiem.”

“F1LV

Otrdien 19.martā 11:00 Best4Sport TV Facebook tiešraidē atskatīsimies uz Austrālijas GP. Ciemos būs Jānis Vanks!

Fetels kā pirmais no līderiem devās boksu apmeklējumā jau 14.aplī, tomēr vācietis atzina, ka pārejot no mīkstā uz vidējo sastāvu situācija kļūva tikai bēdīgāka. Tikmēr Fetela komandas biedram Šarlam Leklēram tieši otrādi – otrais nogrieznis ar cietā sastāva riepām deva lielāku pārliecību par mašīnu, ar ko ir arī skaidrojams monogāska ātrums un Fetela noķeršana sacīkstes izskaņā.