Abiem “Ferrari” braucējiem Sebastianam Fetelam un Šarlam Leklerkam izdevies uzrādīt ātrākos apļus arī otrajā treniņbraucienu sesijā pirms svētdien gaidāmās Bahreinas GP norises. Labāko trijnieku noslēdza Luiss Hamiltons, no ātrākās “Ferrari” mašīnas atpaliekot vairāk kā 0,6 sekundes.

Tā kā sesija tika aizvadīta pie mākslīgā apgaismojuma un pēc vietējā laika sākās gandrīz tai pašā laikā, kad tiks dots starts Grand Prix izcīņai, šai sesijā iegūtie dati ļaus komandām daudz precīzāk sagatavoties nozīmīgākajiem notikumiem kā pirmie treniņi.

Sesija Fetelam gan neritēja tik gludi, kā varētu cerēt – aptuveni 25 minūtes pirms tās noslēguma vācietis nesavaldīja savu mašīnu un izslīdēja trases trešajā līkumā. Mašīna gan necieta un Fetels varēja turpināt darbu.

“F1LV

Kā jau tas parasti notiek, otro treniņu noslēgums vairāk tika veltīts sacīkšu nogriežņu simulācijai, nevis viena apļa ātruma pārbaudei, tomēr jāizceļ “Red Bull” salīdzinoši blāvais sniegums – Makss Verstapens palika sestajā vietā aiz Niko Hulkenberga, kamēr Pjērs Gazlī nemaz netika labāko desmitniekā. Komandas vadītājs Kristians Horners norāda, ka problēmas meklējamas nespējai pielāgoties mīkstāko riepu darbībai, tomēr sola tikt galā ar problēmām līdz rītdienai.

Ļoti neveiksmīga sesija izvērtās “Alfa Romeo” komandai – Kimi Raikonens jau savā pirmajā aplī piedzīvoja sagriešanos, bet nepilnu stundu vēlāk abām mašīnām tika konstatēta ūdens noplūde. Raikonens sesiju noslēdza 16. vietā, bet viņa komandas biedrs Antonio Džiovinaci divas pozīcijas zemāk.

Ķibeles bija meklējamas arī “McLaren” komandas garāžā. Pēc Karlosa Sainca MGU-K sistēmas maiņas šoreiz cietušais bija viņa komandas biedrs Lando Noriss. Pagaidām nav zināms, cik nopietni bojājumi ir Norisa mašīnai. Par spīti tam, britu talants uzrādīja astoto labāko apļa, laiku.

Pēdējā treniņu sesija rīt tiks aizvadīta pl. 14:00 pēc Latvijas laika, bet pl. 17:00 kvalifikācijā tiks noskaidrota starta secība svētdien gaidāmajām sacīkstēm.