Ar ļoti pārliecinošu Marka Markesa uzvaru noslēdzies Pasaules motošosejas čempionāta otrais posms, kas risinājās Argentīnas trasē “Termas de Rio Hondo”.

Markess bija ātrākais visās treniņu sesijās, izcīnīja pole position un sacīkstē jau no pirmajiem apļiem izrāvās vadībā, palielināja pārsvaru, ko noturēja līdz pat finišam, tādejādi pēc Argentīnas posma pārņemot arī čempionāta vadību.

“F1LV

Otrais finišēja Valentīno Rosi, kurš līdz ar to ir pārtraucis savu neveiksmju sēriju un atgriezies uz goda pjedestāla. Rosi lielāko sacīkstes daļu bija iesaistīts cīņā par pjedestāla pozīcijām ar Andrea Doviciozo, tomēr “Ducati” līderis pēdējā aplī bija spiests piekāpties Rosi un vairs nepaguva veikt atbildes triecienu. Doviciozo tagad kopvērtējumā zaudē Markesam 4 punktus.

Sodu par niecīgu falšstartu saņēma Kels Kračlovs, kuram nācās izbraukt caur boksiem un līdz ar to sacīkste zaudēja vienu no potenciāliem līderiem, savukārt Alekss Rins pamatīgi reabilitējās sacīkstēs laikā. Sestdienas kvalifikācijā “Suzuki” braucējs kvalificējās tikai 16.pozīcijā, bet finišēja 5.vietā – uzreiz aiz Džeka Millera. Nākamais posms pēc divām nedēļām notiks Ostinas trasē, ASV.