Formula 1 ilgi gaidītais un plaši atzīmētais 1000. posms strauji tuvojas savai kulminācijai. Vairāki braucēji uz šo posmu izvēlējušies īpašus ķiveres krāsojumus.

Kimi Raikonena fani gan uz ko īpašu var negaidīt. Kad viņam preses konferencē tika uzdots jautājums par iespējamo dizaina maiņu, somu sportists saglabāja sev ierasto humora izjūtu: “Vēlējos startēt ar atvērtā tipa ķiveri, tomēr noteikumi man to neļāva darīt.” Atvērtā tipa ķiveri pēdējoreiz F1 izmantoja Raikonena tautietis Leo Kinnunens 1974. gadā.

Godinot savu tautieti Džeku Brebemu (pirmo F1 čempionu no Austrālijas) Daniels Rikjardo šonedēļ būs redzams Brebemam raksturīgajā gaiši pelēkajā ķiverē.

Rikjardo komandas biedrs Niko Hulkenbergs arī ieturējis retro stilu, tomēr viņa ķiveres krāsojums saturēs “Renault” ierasto dzelteno krāsu, bet uz sāna būs redzama viņa iesauka – ‘Hulks’.

Tautieti godināt izvēlējies arī F1 otrais Taizemes pārstāvis Alekss Albons. Viņa ķiverē redzami attēli no 1950-to gadu sacīkšu zvaigznes Prinča Biras.

“Williams” braucējs Džordžs Rasels F1 tūkstošo posmu aizvadīs Huanam Pablo Montoijam raksturīgajā ķiverē. Tieši Montoijas ķiveres dizains bija par pamatu Rasela brāļa un vēlāk arī paša pirmajai ķiverei.

Izbrauciens nelielā atmiņu takā gaida arī “Haas” braucēju Romēnu Grožānu.

Un šie ir tikai daži piemēri… Iespējams, braucēju atpazīšana pēc ķiveres šajā nedēļas nogalē nebūs vieglākais uzdevums.