Šorīt Ķīnas GP kvalifikācijā Valteri Botasam izdevās pārspēt savus titulētos konkurentus Luisu Hamiltonu un Sebastianu Fetelu, kamēr Bahreinas varonis Šarls Leklerks palika ceturtais. Ielūkosimies, kas vadošajiem braucējiem bija sakāms pēc šīs dienas kvalifikācijas.

Valteri Botass: “Pagaidām nedēļas nogale aizritējusi veiksmīgi. Šodien jutos loti komfortabli. Perfekta apļa veikšana Q3 radīja problēmas, taču ar manu rezultātu bija pietiekami. Aplis bija labs, taču ne tāds, kādu to vēlējos. Mašīna šai nedēļā ir ļoti laba, bet Luiss kļuva arvien spēcīgāks. Beigās bijām neiedomājami tuvu.”

Luiss Hamiltons: “Ne mirkli nepadevos. Turpināju cīņu. Valteri ir izcils visu nedēļas nogali. Cīnījos ar mašīnu, taču tagad jūtos daudz laimīgāks. Vienu brīdi mūs šķīra 0.8 sekundes, tādēļ atrasties tik tuvu ir fantastiski. Komanda sasniedza neticamu rezultātu. “Ferrari” braucēji ir ļoti ātri taisnēs. Skaidri redzams, ka šajā nedēļas nogalē esam atraduši ātrumu pagriezienos.”

“F1LV

Sebastians Fetels: “Jau no Q1 sākuma “Mercedes” izskatījās spēcīgāki. Manuprāt, aizvadījām labu sesiju, varbūt varējām sasniegt vairāk. Esmu priecīgs, ka tiku pie pēdējā mēģinājuma, jo varēju arī nepaspēt. Varējām būt ātrāki, bet ne tik daudz, lai šodien pārspētu “Mercedes”. Viņi ir ļoti ātri līkumos. Kad tiekam tuvumā, mums ir pārsvars taisnēs, tādēļ ir cerības, ka rītdien varēsim ko padarīt.