“Williams” komandas līderis Džordžs Rasels ieradies Baku, taču jau vairākas dienas nejūtas labi, tādēļ šodien viņš ticis atbrīvots no mediju un fanu dienas pienākumiem. Raselam bija jāpiedalās šodien notikušajā posma preses konferencē, tomēr veselības apstākļu dēļ viņam tika dota atļauja to izlaist. Lai gan Rasels bija redzams padokā, viņam nepieciešams maksimāli mierīgs režīms, lai pilnvērtīgi sagatavotos piektdienas treniņiem. Sagaidāms, ka Rasels varēs piedalīties Azerbaidžānas GP izcīņā, taču “Williams” komandas testpilots Nikolā Latifi, kurš šonedēļ Azerbaidžānā startēs F2 čempionātā, vēl nav izpildījis nepieciešamos kritērijus F1 superlicences iegūšanai.

“Alfa Romeo” komanda uz šo posmu saņems jaunu elektronikas kontroļu sistēmu no “Ferrari”. Sezonas laikā bez soda izciešanas atļauts izmantot divas šāda veida komponentes. Kimi Raikonenam tas pagaidām problēmas nesagādās, taču Džovinaci ar tā problēmām saskārās jau Ķīnas GP kvalifikācijā, tādēļ itālis saņems 10 starta pozīciju sodu un, visticamāk, sacīkstes uzsāks no pēdējās rindas.

Pirmajos 3 posmos izmantotās jaudas agregāta komponentes, Grafiks: Petr Hlawiczka
“F1LV

Atmesta ideja Maiami Grand Prix izcīņu rīkot pašā pilsētas sirdī. Sākotnējā konfigurācija iekļāva divas garas taisnes, kas ved pāri tiltam un cauri Beifronta parkam, taču vietējo iedzīvotāju un uzņēmumu sūdzību dēļ tas pārvirzīts uz citu pilsētas daļu un vedīs cauri Maiami Gardens rajonu, ietverot Hard Rock stadionu, kas var uzņemt 65 tūkstošu skatītāju lielu pūli un 2020. gadā kalpos par NFL fināla Super Bowl izcīņas mājvietu, bet ikdienā ir vietējā kluba “Dolphins” mājas spēļu arēna. Precīza jaunā trases konfigurācija vēl nav publiskota.